Na wiosnę będziemy machać dużymi mieczami

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Japończycy już rozkoszują się SoulCalibur: Lost Swords, ale Namco Bandai nie pozwoli nam długo czekać na ich najnowszą produkcję. Czas to pieniądz nawet dla produkcji free-2-play i dlatego w ten intrygujący projekt gracze ze Starego Kontynentu zagrają w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. Ta ekscytująca wiadomość została upiększona nowym zwiastunem, który warto zobaczyć.

Nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących premiery, ale jeśli mnie pamięć nie myśli, wiosna rozpoczyna się w 20 marca, a kończy 22 czerwca, więc w przeciągu najbliższych pięciu miesięcy zapoznamy się bliżej z tym projektem. Jest to na pewno dobra wiadomość dla fanów serii, którzy z wywieszonymi jęzorami wyczekują na kolejną produkcję w tym uniwersum.

Ja jednak mam nadzieję, że programiści przygotowują już pełnoprawną kontynuację na nową generację.

Zainteresowanych zapraszamy na materiał wideo, który przedstawia najważniejsze elementy rozgrywki:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ehh nudzi mi się już ciągnięcie w nieskończoność takie gry jak Tekken, Soul Calibur i trochę Mortal Kombat (chociaż tu byliśmy świadkami konkretnej ewolucji i nie wychodzi to zbyt często)..

Akurat Namco Bandai zaserwowało nam tak świetnego Dragon Ball'a, że zacząłem w ich wątpić.. i może dlatego nie chce by ruszali SC.. bo jeszcze i to spier*olą!

Chcą robić SC bądź tekkena na next geny to niech zrobią taką produkcje, że nam szczena opadnie!
To już nie te czasy kozackich bijatyk jak : Tekken 2/3. Virtual Fighter 2, Soul Calibur 2..
 

Aizen30

Banned
Zwykły SC5 tylko ,ze pod multi będzie to pod 360?Ta gra się nigdy nudzi często lubię do niej wracać.
 

Do góry Bottom