1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na wiosnę będziemy machać dużymi mieczami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Japończycy już rozkoszują się SoulCalibur: Lost Swords, ale Namco Bandai nie pozwoli nam długo czekać na ich najnowszą produkcję. Czas to pieniądz nawet dla produkcji free-2-play i dlatego w ten intrygujący projekt gracze ze Starego Kontynentu zagrają w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. Ta ekscytująca wiadomość została upiększona nowym zwiastunem, który warto zobaczyć.

Nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących premiery, ale jeśli mnie pamięć nie myśli, wiosna rozpoczyna się w 20 marca, a kończy 22 czerwca, więc w przeciągu najbliższych pięciu miesięcy zapoznamy się bliżej z tym projektem. Jest to na pewno dobra wiadomość dla fanów serii, którzy z wywieszonymi jęzorami wyczekują na kolejną produkcję w tym uniwersum.

Ja jednak mam nadzieję, że programiści przygotowują już pełnoprawną kontynuację na nową generację.

Zainteresowanych zapraszamy na materiał wideo, który przedstawia najważniejsze elementy rozgrywki:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ehh nudzi mi się już ciągnięcie w nieskończoność takie gry jak Tekken, Soul Calibur i trochę Mortal Kombat (chociaż tu byliśmy świadkami konkretnej ewolucji i nie wychodzi to zbyt często)..

Akurat Namco Bandai zaserwowało nam tak świetnego Dragon Ball'a, że zacząłem w ich wątpić.. i może dlatego nie chce by ruszali SC.. bo jeszcze i to spier*olą!

Chcą robić SC bądź tekkena na next geny to niech zrobią taką produkcje, że nam szczena opadnie!
    To już nie te czasy kozackich bijatyk jak : Tekken 2/3. Virtual Fighter 2, Soul Calibur 2..

1 osoba to lubi.
  4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zwykły SC5 tylko ,ze pod multi będzie to pod 360?Ta gra się nigdy nudzi często lubię do niej wracać.

Wczytywanie...

Poleć forum