1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nabór moderacji.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike200, Lipiec 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Witajcie,

Sporo moderatorów wyjechało na wakacje i jest duże zapotrzebowanie na kilka dodatkowych rąk do pomocy. Zgłoszenia wyglądają jak zawsze:

Dlaczego ja?:

Jest to nabór tymczasowy, na okres wakacji. Jeśli jednak będziesz się dobrze sprawował, zostaniesz na dłużej :)

Uprzedzam, że jest to wybór czysto subiektywny. Proszę nie pisać później zażaleń.

KAŻDY POST NIEBĘDĄCY ZGŁOSZENIEM -> 3pkt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Doświadczenia: Hmm, kilka własnych for, które albo zostały sprzedane albo projekt się nie udał.
    Dlaczego ja?: Myślę, że dużo czasu poświęcam temu forum. Pomagam, pytam się, przekazuję wiedzę nt. xbox'a młodszym posiadaczom tejże konsoli. Piszę poprawnie po polsku, dużo piszę (sensownych postów) co świadczy ta informacja "Postów Na Dzień: 6.65", więc dosyć sporo. Znam regulamin i go przestrzegam. A i nie mam żadnych sentymentów, czyli jeśli użytkownik złamał regulamin, dostanie ostrzeżenie.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Doświadczenia: byly moderator na xboxonline.
    Dlaczego ja?: napisze to co kiedys - wiem duzo, czesto sie udzielam. Jestem jednym z najlepszych ekspertów co do xboxa i innych konsol (wiem, bardzo skromny jestem :p). Nigdy nie bylo na mnie zazalen, zawsze sumiennie wykonuje powierzone mi zadania. Mam juz praktyke wiec jestem gotow do pracy od zaraz.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Witam.
    Doświadczenia:Ogólnie brak mi doświadczenia jako moderator, ale myślę że mógł bym spróbować.
    Dlaczego ja?:Myślę że mógł bym załapać doświadczenie jako moderator, często pomagam ludziom w potrzebie.I przy okazji chcę wspomóc forum.

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    doświadczenie: jestem moderatorem na klasowym forum ;D a tak poważnie to doświadczenie raczej znikome
    dlaczego ja?: na forum przebywam bardzo często, niekiedy bardzo długo, świadczy o tym np liczba napisanych postów. znam zasady i staram się je przestrzegać, jednak wiadomo, czasami strzeli się jakąś gafe :) ortografia nie jest mi obca ;D. często pomagam modom podsyłając im linki do sprzątnięcia, gdybym był modem sam bym zrobił z nimi porządek :). teraz wakacje, mam dużo czasu mógłbym pilnować porządku na forum :)

PS: dodam jeszcze, że przez chwilę byłem administratorem tego forum, czego dowodem jest ten screen: http://zapodaj.net/e796eed355b7.png.html :D

7. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Doświadczenia:Siedzę tu od 2 lat , znam trochę ludzi ;)
    Dlaczego ja?:Mam dużo wolnego czasu w wakację a jak jadę to na max 5 dni :p na sb widuję często , aktualnie nie karany ^^ , nie popełniam błędów ortograficznych (GOOGLE CHROME :) ) Nad moimi wypowiedziami na forum myślę zawszę 2 razy a żeby nie strzelić żadnej gafy ;) inna sprawa z sb gdzie wszystko idzie ciągiem

8. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Druciak się wycofuje - sprawy osobiste.

9. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam, oto moje CV:D :

Wiek:16 (tak jak to Spike powiedział trza być dorosłym umysłowo. Ja myślę że taki jestem)
    Doświadczenia: 2 własne niepłatne strony.
    Dlaczego ja?: Na forum siedzę od 2 lat choć zarejestrowałem się dopiero w grudniu 2009. Mam spore obycie w Xboxie i ogólnie w sprzęcie elektronicznym. Na forum spędzam większość swojego czasu. Nie było na mnie zażaleń, mam zerowe konto jeżeli chodzi o warny. Znam regulamin forum i SB. Jeżeli tylko mogę staram się pomóc o czy świadczą także podziękowania. Po moich postach widać, że udzielam się na forum. Jestem uczciwy sumienny i pracowity.

Pozdrawiam

Mateusz "bemben12"

10. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Doświadczenia:
    -2-3 lata na Konsola.pl, jako jeden z dwóch modów na całe forum z 20 000 userami, do tego było na phpBB byprzemo (jakaś pierwsza wersja) z małymi możliwościami dla moderatorów , co zmuszało do improwizacji i ciężkiej pracy.
    Z powodu wyjazdu do Irlandii zrezygnowałem.
    -forum PSPworld.pl 2-3tys userów

Dlaczego ja:
    -Spore doświadczenie i wiedza informatyczno-techniczne..
    -Pomagam w utrzymaniu porządku przez raportowanie niezgodnych tematów/postów moderatorom na SB.
    -Praca przed kompem.
    -Umiem używać poprawnie szukajke :p ZERO utworzonych tematów
    -Przestrzegam zasad panujących na forum.(oprócz dzisiejszej wpadki :p )
    -Potrafię rozwiązywać konfliktowe sytuacje.
    -Bezinteresowna pomoc.
    -Cierpliwość.

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Doświadczenie: z kobietami nie chwaląc się spore :D Na forum siedzę duuuuuużo i znam dobrze regulamin :)

Dlaczego ja: bo mam sporo czasu, a porządek musi być :D Poza tym hash ładnie by się prezentował przed moim nickiem :DD

12. Basteczeq

Basteczeq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Doświadczenia:
    Ogólnie byłem moderatorem na forach o tematyce takiej jak sprzęt elektroniczny i telefony komórkowe. 1 rok na forum k850i.pl i s5230.pl

Dlaczego ja:
    Jestem perfekcjonistą wiec często zwracam uwagę na styl pisania innych użytkowników, nie powiem ze jestem czysty jak łza bo tak nie jest ja tez popełniam błędy jak inni. Jak na razie mam wiele wolnego czasu z uwagi że są wakacje, pojęcie kultura osobista nie jest mi obce, jeśli mi coś nie pasuje to "wale prosto z mostu".

13. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Doświadczenia: W moderowaniu brak, w utrzymywaniu porządku spore (dwójka dzieci :) )
    Dlaczego ja?: Nie lubię bałaganu, potrafię poświęcić dużo czasu i energii aby doprowadzić sprawę do stanu w jakim powinna się znajdować. Jestem tolerancyjny w granicach rozsądku i panujących zasad. Mogę poświęcić swój czas w godzinach 7-15.

14. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.

Doświadczenia:3 własne fora związane z grami , 2 fora o tematyce Counter Strike 1.6 ( w tym jedna sieć serwerów)

Dlaczego ja?: Ponieważ wiele się nauczyłem będądz użytkownikiem na tym forum , jestem oganiętym nastolatkiem. Znam regulamin i umiem go przestrzegać , dodatkowo znam się na moderowaniu , ponieważ mialem 5 swoich for (Wyżej napisane) . Dodam też, że jestem pomocny , umiem słuchać ludzi :)
    Mam dużo czasu , na forum dziennie przesiaduje z dobre 3h, ale mogę więcej.

15. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Doświadczenia: No raczej nie miałem okazji gdzieś być kimś więcej niż User'em.
    Dlaczego ja?: Dużo czasu spędzam na forum 2-5 razy dziennie tu zaglądam, nie jestem konfliktowy, w wakacje przeważnie jestem w domu więc miałbym dużo czasu na pilnowanie porządku na forum.

16. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    * Dlaczego akurat ja?: Jestem osobą na bieżąco śledzącą informacje dotyczących xboxa 360.
    Byłem już moderatorem na paru dużych stronach o tematyce p2m.
    Dużo czasu wolnego, determinacja , dobra znajomość ortografii oraz Skryptu na którym stoi to forum pozwoli mi dobrze i sprawnie na wykonywanie pracy moderatora. Dziękuje!

17. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Doświadczenie: nie mam doświadczenia w moderowaniu ale mam dobre chęci i sporo wolniego czasu.
    Dlaczego ja?: Ponieważ jestem tutaj od ponad roku, znam regulamin i sumiennie go przestrzegam. Mam wakacje, dlatego też mam sporo wolnego czasu. Lubię pomagać nowym użytkownikom. Z ortografią nie ma najmniejszego problemu. Chciałbym coś dołożyć od siebie jeśli chodzi o dobro tego forum.

18. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Doświadczenia: Byłem redaktorem, news-manem na polskiej stronie dot. PSP, perfekcyjna znajomość języka, byłem moderatorem i adminem serwera na forum dot. CS.
    Dlaczego ja?: Garść cierpliwości i zero litości. Nie rozważajcie mojej kandydatury tylko z względu na mój wiek jako że jeszcze nikt z którym pisałem nie powiedział żebym miał poniżej 20. Na XBL 80% moich znajomych to +25 lat więc umiem się dogadać. I raczej chciałbym się opiekować działami jak Aktualności, bo w giełdę mnie nie mieszajcie.

*EDIT: I dodam wam zniżkę i rabaty na piwo i wódkę! I 1000km autostrady!
    *EDIT: No to moje zgłoszenie chyba nie aktualne bo w ostatniej chwili się dowiedziałem że we 13 lipca wyjeżdżam do polski na 2 tyg.

19. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Doświadczenie : Jak kolega wyżej, administracja i opieka nad serwerami CS 1.6 oraz moderacja forum tych właśnie serwerów (Hit4U).
    Dlaczego ja ? : Sarkastyczne podejście do głupich tematów (np. 'CoD będzie FPSem!). Znajomość języka polskiego na poziomie bardzo dobrym. Częściej łagodzę spory, niż je rozpoczynam. Dogaduje się z ludźmi, wiem kiedy można się śmiać, a kiedy trzeba... 'działać'. Poza tym, ze mną będzie sporo śmiechu :D

20. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec

Doświadczenie: Z doświadczeniem moderatorskim u mnie licho, ale szybko się uczę.;)

Dlaczego ja?: Siedze na forum ponad 2 lata. Dużo czytam na forum i zawsze wiem co się dzieje. Znam dobrze ortografię, co pomoże mi poprawiać błędy niektórych userów. Nie jestem chamski i nigdy nie robie niczego na "odwal się". Siedzę w amatorskiej elektronice już 8 lat :D. Zawsze jestem gotowy do moderowania, praktycznie nie ma takiego czasu kiedy nie byłbym na forum. Nawet jak wyjade będę moderować, bo wezmę lapka i blueconnect.

21. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Doświadczenie: Byłem administratorem na serwerze w grze Left4Dead, poza tym zwykły user.

Dlaczego ja?: Ponieważ gry są moim hobby, spędzam dużo czasu na graniu, znam się trochę na konsoli xbox 360 dzięki czemu pomogłem kilku osobom na tym forum (o czym świadczy liczba napisanych przeze mnie postów).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum