1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nabór na stanowisko moderatora.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yahoone, Maj 28, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Minęło sporo czasu od ostatniego naboru, kilku modów zrezygnowało i mamy delikatne braki w administracji. Otwieram nowy nabór na rok 2013. Chętni pisać w tym temacie.

Standardowe wymagania to:
    - Ukończone 18 lat.
    - Staż na forum minimum rok.
    - Znajomość regulaminu forum jak i zasad pisowni.
    - Chociażby podstawowa wiedza na temat konsol.
    - Czas i chęci.

Zgłoszenia piszemy w tym temacie a powinny one wyglądać tak:
    1. Wiek:
    2. Jakie działy chciałbym moderować:
    3. Dlaczego właśnie ja:

Posty bez kandydatury będą kasowane i nagradzane warnem.
    Pytania kierujemy do mnie na PW.
    Zgłoszenia wysyłamy do: 09.06.2013. Po tym czasie temat zostanie zamknięty.
    Kandydatów będę wybierał razem z obecnymi moderatorami, zajmie to kilka dni.
    Po uzgodnieniach nadane zostaną rangi View attachment 253 i przypisane odpowiednie działy.

Pozdrawiam @yahoone

6 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    1. W październiku będzie 20 ;)
    2. Obojętne tylko bez działów o Xbox Live, LT , Xbox One oraz Xbox'ie pierwszej generacji ponieważ posiadam małą wiedzę na te tematy.
    3. Dlaczego Ja? Hmmm... Posiadam dużą wiedzę odnośnie Xbox'a 360, znam regulamin forum, nigdy nie byłem moderatorem ale zawsze musi być ten pierwszy raz. ;) Wiem jak mniej więcej są zbudowane silniki forum i jak one działają, od dziecka tworzyłem proste i trudniejsze strony w HTML'u później coś w PHP. Ogólnie interesuję się komputerami, konsolami, elektroniką (chodziłem 2 lata do technikum elektronicznego, ale jakoś później nie wyszło), motoryzacją itp. Jak czegoś nie umiem to bardzo szybko się uczę, a jak czegoś nie wiem to najpierw szukam później pytam. Na forum jestem od prawie 3 lat ale dopiero jakoś od początku tego roku mam więcej czasu na siedzenie przed kompem i coraz częściej pomagam na forum ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    1. 22 lata
    2. każde mi pasują oprócz RGH/JTAG na których się słabo znam
    3. Jestem już jakiś czas na forum, wiem jak ono działa, staram sie pomagać użytkownikom. Znam się już trochę na Xboxie 360, w szczególności na nagrywaniu gier pod LT czy flashowaniu napędów oraz innych sprawach technicznych. Znam regulamin dość dobrze, w razie wyboru zaznajomię się z nim jeszcze bardziej. Mam chęci i obecnie dużo wolnego czasu które spędzam na forum więc mógłbym robić coś pozytecznego. Interesuje się grami oraz sprzetem elektronicznym, muzyką. Już raz pisałem swoje zgłoszenie ale wtedy nie zostało ono rozpatrzone pozytywnie, mam nadzieję że może tym razem mi się uda :)

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    1. Jeszcze 19 w niedalekiej przyszłości 20.
    2. Działy związane z Xbox One mi pasują najbardziej, ale innych też się podejmę.
    3. Hmm, dlaczego zawsze wszyscy zadają to pytanie? No, ale dobra staż na forum już mam spory a o xboxie wiem całkiem dużo, nową konsolę obserwuję z wytęsknieniem już od bardzo dawna i obserwuję ją cały czas. Posiadam doświadczenie jako moderator a nowoczesne technologie i nowinki to moje hobby, obsługę forum znam od a do z, a jak coś doszło nowego od 2012 roku to się nauczę, choć w sumie nie ma czego. Czasu mam bardzo dużo z braku pracy a jak będzie praca to czas dalej będzie. Co więcej mogę powiedzieć ludzie mnie na forum albo nie znają albo nienawidzą a jak każdy wie, zły moderator to dobry moderator :D (Taki dowcip dla wprowadzenia humoru).
    Powodzenia! - DOG

4 użytkowników lubi ten post.
  6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. 32
    2. Najbardziej odpowiadałby mi dział RGH - software, na tym znam się najbardziej, ale mogły by być tez jakiekolwiek inne działy (poza xbox1, xbox live oraz LT) :)
    3. Staż na forum dosyć długi, w sumie to od 2007roku, ale nie znalem wtedy dokładnie regulaminu, i przez głupiego posta dostałem bana, pod nowa nazwa: jabar30 ,
    radzę sobie całkiem nieźle już od dłuższego czasu.
    Lubie przebywać na forum oraz pomagać ludziom, świadczą o tym moje posty PRZYDATNE.
    Regulamin forum zdążyłem już poznać :)
    Z ortografia , interpunkcją i dysleksją problemów nie mam.
    Z czasem wolnym bywa różnie, ale przynajmniej godzinkę na dobę staram się zawsze być, bardzo często zdarza się ze jestem dłużej.

Pozdrawiam.

Powodzenia! :) - DOG

8 użytkowników lubi ten post.
  7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    1.29
    2.wszystkie oprócz link
    3.Wydaje mi się, że dlatego, że lubię robić coś pożytecznego,pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą, ale największą radość sprawia mi świadomość, że komuś
    ta wiedza pomaga:smile:

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Wiek: 30+
    2. Niemal wszystkie poza xboxlive, gry.
    3. Na forum od długiego czasu, regulamin znam dość dokładnie, dużo czasu spędzam na forum i często dzielę się wiedzą oraz staram się pomagać innym, jestem mało konfliktową osobą.
    Główne działy w których dobrze się czuję to RGH, LT, Świeżaki w tym ostatnim jest dużo do robienia. To było by na tyle, reszta do sprawdzenia z Waszej strony odnośnie jakości postów oraz konkretnych rzeczowych odpowiedzi bez nabijania postów nic nie wnoszących do tematu.

:cool:

9. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    1. 18
    2. wszystkie oprócz działów związanych z rgh i dla swiezakow.
    3. Na forum zaglądam prawie dziennie. Ortografia to żaden problem. Chęci do pomocy, aby utrzymać tu porządek także nie brakuje. moja wiedza na temat konsol pozwala pomagać innym. Sądzę że moderacja na jedynym forum na którym się aktywnie udzielam byłaby bardzo ciekawym doświadczeniem.

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

10. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    1.26
    2.sprzęt konsola,ogólnie inne też tylko nie xbl,link i xbox one-jak na razie żal to czytać .
    3.Dlaczego ja ... lubię xa, wiem co wiem,pisać po polsku trochę potrafię:D rozpisywać się nie będę.

"rozpisywać się nie będę" - Lepiej by jednak było gdybyś się rozpisał. No ale to twoja decyzja. - DOG

//Tu właśnie chodzi o to żeby napisać jak najwięcej.
    Nie chce Ci się pisać? - brak inicjatywy i chęci a takich modów nam nie potrzeba.
    Siedzisz na forum dzień w dzień, wypisujesz w postach różne informacje a gdy trzeba to "nie będę się rozpisywał". Takich kandydatur nam nie trzeba.
    Na jakiej niby podstawie mamy zadecydować na "TAK" w Twoim przypadku skoro Tobie się nie chce ?
    ~z0nk31

5 użytkowników lubi ten post.
  11. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    1. 19 lat ale w niedalekiej przyszłości 20 :p
    2. Xbox One i wszystkie jego działy. Najbardziej interesuje mnie ten dział ze względu na zainteresowanie i przyglądaniu się jej już od bardzo dawna no i jej jak najszybszy zakup:D
    3. Wszędzie to samo pytanie ... .Forum mam na stronie startowej, jest to jedna z 4 stron którą włączam pierwszą podczas łączenia się z internetem. Chce poszerzać swoje pasje a tu mam możliwość . Czas zawsze się znajdzie ( raczej jego będzie bardzo dużo ) na zajmowanie się forum itp. Interesuje się konsolami odkąd pamiętam a i na forum jestem już trochę czasu więc co nieco wiem. Dział który wybrałem nie jest mi obcy a jeszcze w pełni nie został otwarty ze względu na premierę konsoli. Chęci mam ogromne a to jest najważniejsze :p. Z pewnością podołam!

Dlaczego, nie "Czego" ;) - DOG

1 osoba to lubi.
  12. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    Na początku dodam ze chodzi o mnie i moja narzeczona (nie ma swojego konta, tylko przegląda forum z mojego profilu, pomimo ze jest kobieta to sporo godzin przegrała, nie jedna grę potrafiła ukończyć i nie jeden na livie się zdziwił w coda) ja bym moderował gdy nie byłbym w pracy, moja połowica resztę czasu.

1. 23 i 21
    2. mi jest to obojętne, to z sympatii do xa, narzeczona najchętniej "gry"(zawsze chciała pisać recenzje gier)
    3. ja dlatego ze mam kontakt z xboxem od kilku dobrych lat, niejednokrotnie rozbierałem wszystkie konsole które miałem, spędziłem wieeeeeele godzin z padem w ręku, oraz często zaglądam na forum chociaż nie udzielam się za wiele bo mam nie wyparzony język i jestem wredny. właścicielka 2 pada wiele miesięcy była moderatorem na innych forach i sporo czasu spędza przy kompie, jest bardzo inteligentna i ogarnięta. zna gramatykę, ortografie itp oraz podziela moje fascynacje konsolą

Kim jest towarzyszka, jaki ma nick i jakie forum moderowała? - DOG

na xboxowym forum nie ma konta bo uważała ze nie jest jej potrzebne do czytania tematów i możne do tego używać mojego konta. najdłuższym stażem moderatora możne pochwalić się na http://www.i-point.pl/ bo było to kolo roku czasu. kim jest? Moim najważniejszym towarzyszem pada, i ukochanym członkiem teamu w black ops 2:) wstawiam zdjęcie aby nie było bezosobowo

zabije za zdjęcie czy nie o to jest pytanie

No to puściłeś bombę, szkoda tylko że macie jedno konto, a i postów mało. Tak czy inaczej Powodzenia! -DOG

13. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    1. Wiek: 25 lat (ćwierćwiecze)
    2. Jakie działy chciałbym moderować: xbox one, dla świeżaków
    3. Dlaczego właśnie ja:
    Na forum jestem od dłuższego czasu, staram się pomagać jak mogę. Staram się pisać z sensem i na temat. Interesuje mnie xbox one i dalszy rozwój konsolki Microsoft'u. Piszę poprawnie, znam zasady. Dodatkowym atutem jest to, że znam vBulletin także od "zaplecza" stawiałem kilka for na tym już. Prowadzę kilka portali, na kilku jestem też redaktorem. Jak będzie mi dane, dołożę swoją cegiełkę przy xboxforum.

Pozdrawiam

Co to za portale? - DOG
    gothic.org.pl / coolturalni.org.pl /
    miastogier.pl i gry.gildia.pl
    Na pewno miastogier.pl? no dobra, wierzę ci :) - DOG

1 osoba to lubi.
  14. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Wiek:
    16
    2. Jakie działy chciałbym moderować:
    Obojętnie, oprócz system link i xboxlive bo na tym naprawdę mało się znam, gra w sieci mało mnie interesuje
    3. Dlaczego właśnie ja:
    Na forum jestem już od dłuższego czasu, udzielam się aktywnie, staram się pomagać innym i pisać na temat, znam zasady panujące na forum. Poza tym jestem miły i szybko nawiązuje znajomości z innymi, chciałbym pomagać utrzymywać porządek na forum i pomóc w jego rozwoju. Ortografia, interpunkcja to żaden problem. Czasu wolnego i chęci mam dużo i często przesiaduje na forum, mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania.

Pozdrawiam :)

15. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    1. Wiek: 27
    2. Lt/Swieżaki
    3. Chce się podzielić wiedzą i chce pokazać ,że mod przy nicku to nie znaczy władza :)

3 użytkowników lubi ten post.
  16. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    1. Wiek: 21.

2. Działy, które mógłbym moderować: wszystkie za wyjątkiem RGH/JTAG ( od czerwca lub lipca może się to zmienić ) i System LiNK.
    Niestety ale w obu w/w działach nie czuje się pewnie, dlatego nie chciałbym mieszać. Również dział Xbox u mnie kuleje, ponieważ tej konsoli nigdy nie posiadałem. Jedyne moje doświadczenie z pierwszym iXem to godzinne granie w GTA: VC w 2003r.

3. Dlaczego akurat ja:
    - posiadam dosyć sporą wiedzę i doświadczenie z X360 oraz PSX/PS2, mogę rzec, że słowo konsola wręcz płynie w mojej krwi ; ),
    - pomimo tego, że obecnie jestem w posiadaniu cudownej odznaki zwanej warnem lub ostrzeżeniem, jak kto woli, znam zasady panujące na forum,
    - piszę składnie i bez błędów: staram się o to, by moje posty były przejrzyste i czytelne,
    - nigdy nie zostawiam żadnych spraw, tudzież różnych tematów pustych: gdy coś zacznę, staram się możliwie szybko skończyć,
    - szybko się uczę, jeśli popełniam jakieś błędy lub wpadki, biorę to na klate i od razu staram się naprawić to co spiep**yłem,
    - lubię pomagać na forum, zawsze daję z siebie wszystko ( zerknij w posty przydatne ), również gdy jest potrzeba pomagam na GG,
    - nie jestem osobą konfliktową, jestem miły, serdeczny i kreatywny,
    - obecnie pracuję, jednak mam sporo czasu i chęci na przesiadywanie na forum,

- na forum jestem od dłuższego czasu, jednak pełną aktywność prowadzę od jesieni 2011r,
    ( co prawda nie 'mam na koncie' dużej ilości postów, ponieważ gdy już coś piszę, to pisze pełnym zdaniem z sensem. Unikam krótkich wypowiedzi typu: tak, kup ihasa, nie nie zadziała, tak lubię grać na xboxie. Uważam, iż moje posty są w miarę pełne i nie są pozbawione ładu i składu ),
    - doświadczenie na stanowisku moderatora mam: byłem nim na dwóch stronach z torrentami, które niestety są już martwe, swego czasu z kolegą prowadziłem dwie strony dotyczące konsol: GB oraz NDS, na których również pełniłem funkcję moda,
    - chciałbym również zrobić porządek w kilku działach oraz ożywić kilka martwych sekcji forum ( np. dział PSX, gameplaye, recenzje/videorecenzje ),
    - w czerwcu lub lipcu planuję otworzyć kanał na YT o roboczej nazwie GameBreakers, na której wraz z moim znajomym, umieszczałbym gamepleye z przeróżnych gier z wszelkiej maści konsol: od Amigi300, NES, SNES, N64, PSX, PS2, XOrigins, X360 itd, śmieszne wstawki z gier ( np. glitche lub eastereggi ), własne produkcje itd... Myślę, że możnaby było nawiązać współpracę z XboxForum ; ).
    - w miarę możliwości i mojej dyspozycji, mógłbym dodawać przeróżne newsy i nowinki dotyczące gier,

- dobrze się znam na projektowaniu graficznym: wykonałem kilka layoutów na kilka stron, których raczej nie będe wymieniał
    ( no chyba, że zajdzie taka potrzeba )
    - również w wolnym czasie mógłbym ponowić plan z forumowymi koszulkami i innymi gadżetami.
    ( dla przypomnienia: http://xboxforum.pl/ogloszenia-14/koszulki-xboxforum-pl-155417/index3.html#post1157574 + mam kilka innych w zanadrzu.
    Teraz udało mi się załapać pracę, tak więc w końcu znalazłbym środki na wznowienie projektu. Można by zrobić jakieś konkursy, bądź sprzedawać je normalnie na forum. )
    ,
    - interesuje się grafiką, fotografią, konsolami, czasem gdy znajdzie się wolna chwila to gram w kosza i beatboxuje.

Myślę, że to wystarczy. ; )

17. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    Oj szanse nie wielkie ale sprobojmy;)

1) 27 niedlugo bedzie swietowane;)
    2) Tak sobie wlasnie mysle, ze moglabym sprzatac w Swiezakach i Off topicu ;) Wiedza na temat konsoli jako sprzetu, podstawowa. Gier juz lepiej, chociaz moja pasja jest ograniczona do COD a takze BF, MoH. Jednak tutaj w tym temacie jest wielu ktorym nie dorastam do podeszwy, po co sie wiec porywac;)
    3) Po pierwsze poprawna pisownia- nie mam pl klawiatury i tu jest problem. Czasowo jestem dostepna - procz opieki nad "Mini Moim" w domu mam takze maly biznes internetowy ( aukcje) wiec sporo czasu za dnia siedze na laptopie i w necie przez telefon.
    Od zaplecza to tak standardowo, troche html zabaw w przeszlosci, moderowanie na nie istniejacym juz forum amstaff.info a na pokrewnym tylko dzial konkursy mi zostal.
    Dzieki za uwage, do odwaznych... ;)

18. xVanSonx

xVanSonx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. Wiek: 17 (27.09.1995)
    2. Jakie działy chciałbym moderować: Proszę o możliwość moderowania wszystkich działów poza działami powiązanymi z Xbox One, " System Link i jego alternatywy ", Oprogramowanie, LT, ISO, JTAG/RGH oraz Download.
    3. Dlaczego właśnie ja: Rozpocznę od stażu na forum a mianowicie: Marzec 2010, ilość napisanych postów: 217. Na początku jako świeży w temacie dopytywałem na temat konsoli, ale po uzyskaniu funduszy i zakupieniu pierwszej konsoli z serii Xbox 360 dokładnie Arcade, zacząłem poznawać można powiedzieć od kuchni tajniki sprzętu, rozpocząłem wszelaką pomoc w dziale " Dla Świeżaków " i przyznaję niektórym potrafiłem pomóc, zostałem nagradzany za rzetelne posty.
    Przyznaję posiadam dwa konta na forum, jednak z pierwszego czyli Wonex nie korzystam z przyczyn przestania używania takiego nicku na konsoli i ogólnie na innych forach dyskusyjnych. Wrócę już ostatni raz do profilu wcześniejszego, że posiadam jedno ostrzenie na nie pamiętnym powodzie.
    Proszę o godne rozpatrzenie mojej kandydatury.

1 osoba to lubi.
  19. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1. Wiek: 16
    2. Jakie działy chciałbym moderować: System link i jego alternatywy, rgh/gry ewentualnie oprogramowanie, ISO.
    3. Dlaczego właśnie ja: Jestem aktywnym użytkownikiem forum, staram się jak najczęściej pomagać innym, znam regulamin forum. Mimo młodego wieku wiem dosyć sporo o konsolach oraz pc.

1 osoba to lubi.
  20. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1. 18 lat (poważnie! :D)
    2. To jest bardzo dobre pytanie. Na pewno nie chcę działów z przeróbkami, LT, RGH, JTAG, jedyne co o nich wiem, to to, że są złem i trzeba je unicestwić. Jeżeli naprawdę na forum potrzeba moderatorów na gwałt, to jako dobry samarytanin mogę się dostosować, biorąc dział/działy których nikt nie zechce. Proponuję, żeby przyznać mi działy jako ostatniemu, biorąc te które zostały. Chociaż po namyśle, jeżeli w Giełdzie nie ma dostatecznie dużo moderacji to z chęcią się piszę. Widzę, że w kandydaturach są dwie rozbieżności związane z działami: jedna grupa chce tylko działy związane z Xbox One, druga ich się wypiera jak diabeł wody święconej. Prawda jest taka, że działy Xbox One za pół roku, za rok rozrosną się tak bardzo, jak działy Xboxa 360 i trzeba będzie tam wrzucić więcej moderatorów. Ale na tą chwilę moderowanie tego działu jest zbędne.
    3. Dlaczego ja? Jak widzę niektóre kandydatury to boję się o przyszłość forum. Prawda jest taka, że będąc na "emeryturze" spędzam tyle samo czasu na forum, jak nie więcej, a jeśli forum potrzebuje sprzątaczy to mi korona z głowy nie spadnie. Mam pewne pomysły, na ciekawe dyskusje podsumowujące obecną generację, jednak wolałbym tymi pomysłami podzielić się w dziale administracji. Wiele razy próbowano zrobić coś świeżego na forum, czy to XboxforumTV, czy ten panel na głównej z newsami, może w końcu uda nam się coś wprowadzić nowego? :)

Edit: Jak zostanę modem to zmienię ten obskurny avatar i sygnaturę, postaram się nie hejtować Xboxa One :applouse:

Edit2: Nikt nie da Wam tyle, ile ja mogę Wam naobiecać!
    Ostatnie zdanie skądś znam... -DOG
    Ty i kolega niżej --> puste obietnice :D

21. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. 19
    2. Giełda
    3. Bo tak.

Widzę wojnę na slogany wyborcze, więc:

Wybierzcie mnie! Będę kradł połowę tego co reszta!

6 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum