1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nabór na stanowisko moderatora

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krychu, Listopad 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Ogłaszam nabór na stanowisko moderatora forum xboxforum.pl

Podania proszę wysyłać w tym temacie, w podaniu proszę zawrzeć następujące rzeczy:

1. Staż na forum (minimum rok)
    2. Działalność na rzecz forum (co do tej pory robiliście na forum)
    3. Czy działacie na jakiś innych forach/stronach. Jak tak to w jakim charakterze.
    4. Wiek.
    5. Dlaczego właśnie Ty?

Na zgłoszenia czekamy do 05.12.2010r. do 23:59

UWAGA.
    POSTY BEZ KANDYDATURY BĘDĄ USUWANE I KARANE.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pw.

Pozdrawiam krychu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Zgłaszam sie .

1. Maj 2010

2.Pomagałem forumowicza rozwiazywać problemy. Dawalem nowe trailery z nowych gier.

3.Miałem własne forum z kolegą. 85 zarejestrowanych uzytkowników na temat gier.

4.15 i troche

5.Chodze go gimnazjum. Mam duzo wolnego czasu. Duzo spedzam na forum i lubie pomagać innym w ich klopotach z konsola /grami :) Nie przeklinam i próbuje świecic przykładem :D. Znam sie na konsoli xbox 360 (można powiedzieć,ze poznałem ją od środka ;) ). Lubie raportować posty niezgodne z regulaminem ;).

Pozdrawiam ,Pszczoła

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    1. Od sierpnia 2009 do teraz

2. Pomagałem świeżakom, użytkownikom z ich problemami z konsolą i grami, ogólnie udzielam się i staram jak mogę pomagać ludziom na forum, PW i gg

3. Działam na serwerze Counter Strike'a 1.6 jako admin TP, na forum owej serwerowni udzielam się jak mogę

4. 16

5. Jestem Marcin, mam 16 lat, nie piję od... :D Staram się przestrzegać regulaminu, jestem kulturalny, ogarniam ortografię, na forum przesiaduję nawet po kilka godzin dziennie gdyż jest sporo fajnych i śmiesznych ludzi oraz problemów z ich konsolami :) Ale lubię też pomagać ludziom non-profit więc myślę że się nadam :) Raportuje regularnie posty gdy widzę nieprawidłowości i staram się aby ukarano łamaczy regulaminu :D Pozdrawiam, H3XT0R

Edit: Ostatnimi czasy pomagam prawie cały czas ludziom pytającym o LT+, Ap 2.5 itp. na gg. Dzień w dzień pisuje z nimi na gg i pomagam im z ich problemami o czym świadczy chociaż liczba podziękowań w tym temacie http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. Prawie 2 lata
    2. Organizowałem turniej 1v1 w CoDa4 (jeden z nielicznych, który wypalił), za co dostałem maniaka
    3. wszędzie w charakterze usera - modowspomagacza :)
    4. ponad 18
    5. znam zasady i regulamin forum, jestem na nim prawie codziennie, często podsuwam modom na sb linki z syfem do usunięcia, jak się na coś natknę. oprócz tego jestem bardzo aktywny na forum o czym świadczy liczba napisanych postów, zerowy problem z ortografią

dodam jeszcze, żeby byc szczerym to na przeróbce, tym całym AP25 czy LT nie znam się w ogóle, więc pomoc z mojej strony jeśli chodzi o te sprawy odpada

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    1. Dwa lata i jeszcze troche ;)
    2. Starałem się jak najwięcej pomagać ,umilać czas na Sb , dawać dobre rady i ripostować złych użytkowników ;)
    3. Nigdzie nie działam :D
    4. 17
    5. Mhy wolny czas , nie wchodzę na forum żeby się wyżyć , jeżeli czegoś nie wiem nie wypowiadam się , nie pisze bzdurnych postów staram się przejrzeć 2 razy to co napisze ;)

UPDATE: Najlepszą opcją dla mnie był by dział Giełda :) Przebywam tam najwięcej sam często korzystam :)

7. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    1. Jestem od lutego ale to tylko 2 miesiące :) które można szybko nadrobić :D
    2. Pomagałem graczom a najbardziej to dodawałem news'y :D
    3. Działam na około 8-10 forach o różnych tematykach w 2 forach jestem modem :D
    4. 15 z hakiem :D
    5. Dużo czasu spędzam na forum, także często mogę sprawdzać co się dzieje w danym dziale :) wszelkie raporty będę patrzył i karał lub upominał :D
    Interesuje się wszelkimi gadżetami czy elektroniką :)

8. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    1.Od stycznia br.
    2. Głównie działam w dziale "Dla świeżaków" starając się wyjaśnić niewiedzącym ;)
    3.Na forum Hotfix podniesiony do rangi Stały bywalec, Admin na forum i serwerze CS'a
    4.zaraz będzie 17
    5. Nie jestem wazeliniarzem, swoje ekscesy z xboxem przeżyłem, piszę(a przynajmniej staram się) poprawną polszczyzną, przeglądając forum ciągle się uczę, nie pcham się w tematy o których nie mam pojęcia, tępię nabijaczy postów, napisane posty sprawdzam pod kątem poprawności treści, umiem korzystać z Google,...bo jestem słodki..:D:D

9. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    1. Prawie 3 lata (Grudzień 2007)

2. Głównie jako "obserwator", jednak jak ktoś mnie o coś zapytał to zawsze odpowiedziałem, lub w razie możliwości pomogłem.

3. Niestety nie miałem zbytnio okazji, jak już mnie ktoś w coś wciągnął, to były to jakieś klanowe stronki, na których admini nie grzeszyli inteligencją i zaradnością to sobie dawałem spokój, bo co jak co ale atmosfera jest ważna :)

4. 22

5. Dlaczego ja? Jestem tutaj długo, znam to forum, zasady, obserwowałem działania byłych i obecnych modów. Piszę tylko jak mam coś do napisania - nie mam w zwyczaju nabijania postów, lub zakładania niepotrzebnych tematów. Co jeszcze? Mam dużo wolnego czasu, jestem tu codziennie. Raczej unikam konfliktów, nie lubię wdawać się w zbędne kłótnie. Myślę, że jestem raczej solidny, bo jak się do czegoś zabiorę to od początku do końca, choć samego siebie trudno obiektywnie ocenić :). Hmm, Xbox'a mam praktycznie od początku istnienia, to tym bardziej przyjemniej pracować na forum z przyjazną mi tematyką. Z pisownią nie mam problemów.

Pozdrawiam.

10. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    1. Grudzień 2009
    2. Przeważnie pomagam świeżakom i userom w tych sprawach w których mam coś do powiedzenia i jestem wstanie pomóc.
    3. Niestety, xboxforum to jedyne forum tematyczne na którym się regularnie udzielam, sporadycznie na innych forach, gdy istnieje taka potrzeba.
    4. 17
    5. Aktualnie z powodu problemów zdrowotnych przebywam stale w domu i mam dużo wolnego czasu, więc na forum byłbym praktycznie ciągle. Jestem chętny do pomocy oraz nadzorem nad tak dużym forum oraz jestem otwarty na każdą współpracę.

Pozdrawiam! freeq_

11. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    1. W grudniu będzie 2 lata :D
    2. Mniej więcej od lutego rzadko tu wpadałem, więc mało przez ten czas tu zdziałałem. Swego czasu odpowiadałem na pytania "świeżych" userów, od czasu do czasu dodałem jakiegoś newsa do aktualności no i prowadziłem luźne rozmowy na SB :) Poczułem tęsknotę do forum i teraz będę aktywny.
    3. Owszem, byłem modem przez pół roku na pewnym forum (mogę podać nazwę na PW jeśli trzeba), jednak atmosfera stała się bardzo nieprzyjemna i zrezygnowałem.
    4. 16
    5. Ponieważ pełniłem wcześniej taką funkcję, bardzo podobała mi się ta robota :) Mam sporo wolnego czasu, znam regulamin forum, poprawnie piszę po polsku i lubię pomagać innym użytkownikom.

12. mat1210

mat1210 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    1. Luty 2009
    2. Staram się pomagać w kwestii sprzętu i oprogramowania konsoli.
    3.Głównie na forach muzycznych ale raczej bez żadnych szczególnych funkcji.
    4.20
    5.Ukończyłem technikum informatyczne. Dużo czasu spędzam na forum. Mam sporo wiedzę na temat konsoli głównie dlatego, że jak się tu zarejestrowałem to tylko czytałem i się "edukowałem". Ostatnio coraz więcej pisze na forum i nie pisze bzdur.

13. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    1. Staż na forum -od 21-03-09

2. Działalność na rzecz forum- Raporty bezużytecznych postów

3. Czy działacie na jakiś innych forach/stronach. Byłem moderatorem czatu w radionh ( najwięcej ok.100 osób online) Byłem także Dj'em w tym radiu internetowym

4. Wiek.- 25 skończone

5. Dlaczego właśnie Ty? Może dlatego że jestem na forum dość długi okres czasu i zapoznałem sie ze wszelkimi zasadami dotyczącymi tego forum( ostrzezenie nie bylo słuszne o czym pisałem do moderatorów). Jestem aktywnym członkiem tej społeczności i staram sie pomagać innym ,jeżeli tylko znam odpowiedz.Nie udzielam się w tematach ,o których nie mam pojęcia.Najczęściej goszczę w działach : Giełda, Dla świeżaków i Aktualności. Do pierwszych 2 chciałbym kandydowac na moda. Nie chcę się pchać " byle gdzie/ byle by być".
    Posiadam Xboxa 360 od 2006 roku,także poznałem go dość dobrze.Pozdrawiam

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Od 2 lutego tamtego roku więc ponad rok
    2. Pomagałem nubkom, prawiłem filozoficzne rozmowy na SB, zakładałem tematy niepotrzebnie, wychodziłem z wieloma inicjatywami, próbowałem nagrać Podcast forumowy, a oprócz tego codziennie pomagam użytkownikom.
    3. Działałem na stronie o grach komputerowych w charakterze redaktora i administratora forum. Mam admina na stronie kolegi która ma 150-200 odwiedzin dziennie. Ponadto administrowałem 2 serwery w CS(dosyć popularne).
    4. 14
    5. Bo nie mogę patrzeć na brak profesjonalizmu ze strony moderatorów, ich zaprzeproszeniem opierdzielanie się, omijanie i łamanie regulaminu oraz pare innych przewinień na SB. Poza tym wydaje mi się że siedząc 10h dziennie na kompie, moge te 2-3h poświęcić forum. Na końcu chciałbym zaznaczyć że mam wysoką ilość wartościowych postów, często reportuje i poza tym jestem fajny i kliknąłem "Lubie To" na górze strony :D

Co masz na myśli? / Jechu

Też bym chciał wiedzieć / nakoz

// podaj dowód opierdzielania się jak to ładnie ująłeś..... #jakubkameleon

15. C3b3k

C3b3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    To może i ja napiszę, jestem na forum od połowy 2008 ale obecnie pod innym nickiem (porzedni: Red-Ag3) od czasu wejścia AP25 zrobiłem wiele dla forum. Jako pierwszy testowałem nowe gry i zdawałem relacje odnośnie oflagowania itp. Ja jako pierwszy (z forum) zainstalowałem tzw. "Przełacznik" i zdawałem relacje odnośnie możliwości uruchomienia (proszę przejżeć moje posty).
    Nie toleruje chamstwa i kozaków, nawet w dziale dla świeżaków. Zobaczcie moje posty ocencie i zdecydujcie.

16. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. Jestem na naszym forum od czerwca tego roku, lecz szybko się zapoznałem z forum i myślę że mógłbym zacząć coś więcej dla niego jako moderator już teraz.
    2. Pomagam mniej zapoznanym użytkownikom Xbox'a jak tylko moja wiedza na to pozwala, raportuję posty i tępię debilizm.
    3. Pomagałem na dwóch innych forach o tematyce GSM i PlayStationPortable, jako user, ponieważ nie udawało mi się zostać kimś więcej. Pomagałem administracji. Teraz mam nadzieję zostać moderatorem na tym forum.
    4. 19 lat.
    5. Dlaczego właśnie ja? Jeśli piszę posty, to piszę je porządnie. Znam zasady ortografii, piszę ze znakami interpunkcyjnymi, nie spamuję i pomagam innym userom. Szukałem forum, któremu mógłbym się poświęcić i oddać swój czas, lecz myślę że właśnie to jest właśnie takie. Czuję się na nim dobrze, loguję się praktycznie codziennie, nie jestem konfliktowy, lubię współpracować, zapoznałem się już z ważniejszymi userami. Jeśli coś robię, to profesjonalnie i ze stanowiskiem na tym forum jeśli zostanie mi przydzielone też tak będzie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam.

17. Razom

Razom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z tamtąd
    1. To konto jest nowe wcześniej miałem inne :) czyli koło 14 miesięcy
    2. Jak się da to pomagam ale jak zostanę modem, to będę dużo pomagał.
    3. Haszkod.pl Moderator kiedyś miałem parę swoich For. Staram się o Moderatora na Unlimitedfile.pl Jestem tam Grafikiem.
    4. 17
    5. Ponieważ jestem solidnym człowiekiem, mam dużo czasu i umiejętności.Szybko się Uczę.

18. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co tam każdy spróbować może ;p i tak administrator decyduje...;p

1.Zarejestrowany
    03-05-09
    2.Hmm... staram się pomagać w jakikolwiek możliwy sposób osobom które tej pomocy potrzebują ... na SB przekazuje linki tematów które powinno się zamknąć/usunąć bo się powtarzają po wiele razy te same pytania itd... przekazuje w tych tematach czasami linki do odpowiedzi aby nie pisać po wiele razy tego samego... ostrzeżenia które dostałem były to początki nie mogłem znaleźć poszczególnych odpowiedzi na moje pytania i nie dostawałem też odpowiedzi na zadawane dlatego tworzyłem nowe ale to już przeszłość;p teraz staram się przestrzegać regulaminu .
    3.Tak działam na forum poświęcony grze Counter Strike forum poświęcone graczom poszczególnych serwerów jak i także o problemach cs itd... jestem współudziałowcem forum Typ: Arena Crew, w najbliższym czasie zostanę administratorem ... pomagałem finansowo na utrzymywanie serwerów i także na hosting forum... Oczywiście Admin na serwerach Counter Strike ... Sieć TBK-ARENA
    4. 16
    5 Mogę pomóc finansowo jeśli to konieczne także mogę poświęcać dużo czasu na forum aby nie robił się śmietnik... dużo moderatorów ignoruje to że są tworzone tematy o tej samej treści i problemach co już istnieją ... i są rozwiązane i te które się nie da rozwiązać takie tematy powinno się kierować od razu do śmietnika i nakierować na odpowiedzi ci co je tworzą ... Mam wolne wieczory... także mogę być nocny stróż wiele mogę rzeczy przetestować na swojej konsoli jeśli to potrzebne itd... nie boje się ryzyka ... co tu dużo gadać modem powinien zostać ktoś rzetelny kto będzie przestrzegał zasad i panował na porządkiem... Wybór należy do Admina

19. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Na forum ponad rok (rejestracja dopiero w Styczniu 2009)
    2. Raportuje posty, pomagam innym.
    3. Kiedys na MYTOUCH.pl (obecnie Elitarny blog użytkowników systemu iOS • myiOS.pl , pelniac rowniez funkcje moderatora w dziele aktualnosci) ) jako newsman. (jezeli bedzie potrzebny nick zeby sprawdzic to podam na PW)
    4. 24
    5. Spedzam na forum duzo czasu, duzo pomagam innym, nie jestem konfliktowy, udzielam sie sporo na SB i nie mam problemow z komunikacja z innymi uzytkownikami, raportuje posty (bedac moderatorem od razu moglbym zalatwic sprawe). Podchodze do naboru moderatora juz drugi raz, wiec jak widac nie jest to tzw. slomiany zapal.

Ps. Szczerze mowiac najbardziej zalezy mi na moderowaniu dzialu dla swiezakow, poniewaz tam spedzam 3/4 swojego czasu na forum.

Pozdrawiam Touch!

20. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    1. Niestety moja przygoda z forum zaczęła się w styczniu 2010 a to tylko 10 miesięcy . Brakuje mi 2 miesiące więc myślę że nie stanowi to większego problemu.
    2. Ogólnie staram się pomagać przede wszystkim w dziale "Dla świeżaków" , wypowiadam się w różnych tematach , często dyskutuje z innymi w tematach o aktualnościach czy innych nowinkach technicznych. (Przykładem może być sytuacja z LT+ ). Mam na koncie kilka tematów w dziale aktualności. Podsumowując dużo piszę (I sensownie) oraz staram się pomagać innym.
    3. Mam spory staż na psptube, ostatnio przy współpracy z kolegą odpaliliśmy stronkę z grami która dość dobrze prosperuje. W parę dni prawie 2000 zagrań w różne gry.
    4. 17, w maju osiemnaście.
    5. Zacznę może od tego iż jestem uczniem liceum, w klasie humanistycznej. 'Operuje' dobrze językiem staram się nie stawiać tzw. byków. Na forum zawszę wchodzę po szkole i spędzam tu około 2 godzin w ciągu dnia. Niekiedy nawet więcej. Staram się przestrzegać regulaminu oraz zasad kultury osobistej chociaż przy nie których użytkownikach i ich pytaniach nieraz wymiękam i można nie wytrzymać. Nie zabieram głosu w tematach o których nie mam pojęcia żeby nie mącić i nie wprowadzać ludzi w błąd. Z charakteru jestem dość otwarty i lubię pracę w zespole. Od czasu kiedy mam swojego x'a bardzo interesuje mnie każda ciekawostka z nim związana.
    To chyba tyle , pozdrawiam Patryk.

21. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    1. Zarejestrowany: 25-02-09
    2. pomoc, pomoc i jeszcze raz pomoc. (Raczej nic innego się nie da :D)
    3. Miałem kiedyś moda na plemionach (w plemieniu)
    4. 16 (urodziny 28 lipca)
    5. Mam na imię Kuba uczęszczam do Technikum w Mysłowicach do klasy o profilu Technik informatyk o specjalizacji zarządzanie bazami danych. Staram się przestrzegać regulamin (zdarzyły się wpadki ale nikt nie jest idealny), piszę poprawnie po polsku, raportuje spam oraz złe posty. Co tu dużo pisać

Pozdrawiam chudas94

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum