1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nabór na stanowisko moderatora.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yahoone, Wrzesień 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    W ostatnim czasie kilku modów zrezygnowało ze swojej funkcji na forum, są braki w administracji, dlatego otwieram nabór na stanowisko moderatora xboxforum.pl

Standardowe wymagania to:
    - Ukończone 18 lat.
    - Staż na forum minimum rok.
    - Znajomość regulaminu forum jak i zasad pisowni.
    - Chociażby podstawowa wiedza na temat konsol.
    - Czas i chęci.

Zgłoszenia piszemy w tym temacie a powinny one wyglądać tak:
    1. Wiek:
    2. Jakie działy chciałbym moderować:
    3. Dlaczego właśnie ja:

Posty bez kandydatury będą kasowane i nagradzane warnem.
    Pytania kierujemy do mnie na PW.
    Zgłoszenia wysyłamy do przyszłego czwartku [20.09.2012]. Po tym czasie temat zostanie zamknięty.
    Kandydatów będę wybierał razem z obecnymi moderatorami, zajmie to kilka dni.

Pozdrawiam @yahoone

EDIT: O, powodzenia rekrutom. I nie zmyślajcie wieku, bo to wyjdzie :D - dop DOG29

3 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    1. 23lata.
    2. OT i giełda.
    3. Znam regulamin, życie forumowe, byłem modem, teraz mam dużo więcej czasu na poświęcenie się forum.

8 użytkowników lubi ten post.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    1. 21 lat
    2. obojętnie, nie mam konkretnych wymagań, przyjmę wszystko
    3. jestem na forum już długo, zawsze staram sie pomagać i dbać o porządek i kulturę na forum, znam się na konsoli w stopniu dobrym, sprawy związane z nagrywaniem czy flashem nie są mi obce, potrafię się poprawnie wysławiać oraz mam dużo wolnego czasu, który mogę poświęcić na sprawowanie porządku na forum

5. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1.18lat ;)
    2.Aktualności :) albo śmietnik ;D
    3.Bo jestem lubiany na forum :p posiadam kulturę osobistą ... Znam dobrze yahoone :p . Trochę siedzie już na forum , znam w miarę dobrze jak prosperuje forum :)

5 użytkowników lubi ten post.
  6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1.26
    2.Xlink kai/ XbsLink (i tylko te jeśli można :) )
    3.Znam się dobrze w tej tematyce, udzielam pomocy w zagadnieniach, założyłem tutorial oraz bazę danych więc mógłbym osobiście przejąć kontrolę. Nigdy nie byłem moderatorem więc nie chciałbym porywać się od razu na coś wielkiego a spróbować nigdy nie zaszkodzi.

//EDIT

do punktu nr. 2 chciałbym jeszcze dopisać dział Xbox Origin.
    Takową konsolę posiadam, mam sporo doświadczeń z nią związanych więc mógłbym i pomóc i doradzić

6 użytkowników lubi ten post.
  7. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    1. 18 lat
    2.Giełda i sprzet.
    3. Na forum jestem od sierpnia 2008 (KamileQ). W konsolach siedze 3 lata. Pisze po Polsku. Myśle ze nadaje sie na moderatora, jestem nawet tego pewien.

4 użytkowników lubi ten post.
  8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    1. Wiek: 18
    2. Jakie działy chciałbym moderować: Aktualności, Gry, PC, Off-topic, Giełda - ale mogę jakiekolwiek, nawet wszystkie powoli ogarniać jak będzie śmietnik
    3. Dlaczego właśnie ja: Znam to forum od ładnych paru lat. Mam masę czasu na moderowanie, poza tym nie jest mi obce (byłem moderatorem na forum serwerowni Counter Strike 1.6). Znam konsolę, raczej trochę więcej niż jej podstawy. Lubię gry (co także przedkłada się na doświadczenie do działu "Gry"). Z pisaniem po polsku nie mam problemów, jak widać po większości moich postów. Poza tym wiele osób mnie zna, część może i mnie nie lubi, ale to ja jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Miałem spiny z niektórymi użytkownikami, ale co było minęło, człowiek wydoroślał i zmądrzał. Topór wojenny został zakopany. Poza tym, kto jak nie ja?

12 użytkowników lubi ten post.
  9. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    1. Lat 18
    2.Dział aktualności
    3. Znam to forum od dawna. Śledzę aktualności non stop na tym forum. Choć mało się ogłaszam,to widzę bałagan i potrzebna jest silna ręka co by mogła to uporządkować. Mam w dorobku przejście prawie wszystkich gier jakie wyszły na xboxa 360, więc wiem to i owo ;p
    Znam biegle język angielski i rosyjski.

PS. i tak wszyscy dawni użytkownicy starego forum do których mam szacunek wiedzą, że wybory się już odbyły. A to jest jedynie zrobione dla ...
    Wiecie o co chodzi no nie ? ;)
    Pzdr. głosujcie na mnie (nie jestem za P0) może coś się uda jednak :love_heart:

2 użytkowników lubi ten post.
  10. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    1. 18lat
    2.Off-Top, Gry, Konsole, Aktualności
    3. Znam regulamin, jestem rzetelny, lubię pomagać innym w tematyce LT, gier, konsole etc. i mam czas na to aby dodać tą cegiełkę dla forum;))

PS Mogę napisać ,że marzyłem o tej funkcji od dawna i czekam aż to marzenie się spełni

11. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    1. Wiek: 18 :))

2. Jakie działy chcialbym moderować:Interesował by mnie dział Xbox Live i Ustawki.

3. Dlaczego właśnie ja : Witam byłem na tym forum od jego początków pamiętam cykl rozwijania ,dorosłem. Interesuje się xboxem a szczegulnie zależy mi na dziale Xbox Live i Ustawki. Dlaczego ? Ciągle biore udział w ustwkach po acziki.Na Live Jestem praktycznie zawsze w wolnym czasie. Wiem bardzo dużo o przeróbkach czy O Polskim Live. Mam dużo polskich znajomych na Xbox Live, utrzymuje z nimi kontakt wrazie czego zawsze pomoge. Znam Regulamin zapoznałem sie z nim przy rejestracji i regularnie odzświeżam go w mojej pamięci.Potrzeba rozruszać to forum zrobić go bardziej młodzieżowym.Gdyż to głównie młodzież gra na Konsolach.Wiem ,że co poniektórzy mają o mnie pewne zdanie lecz się zmieniłem.Zmieniłem się na dobre.Znam bardzo dobrze Polską ortografie. Osobiście Jestem chwilowo testerem produktów Microsoft mam znajomego moderatora Polskiego Live,Posiadam aktualności wcześniej. Za dawnych czasów byłem moderatorem Samsung Avila. Radziłem sobie miałem wtedy 15 lat.Znam Html i Javę.Chce wam pomóc dlatego kandytatuje na moderatora i zrobie wszystko aby swą role spełnić dobże i solidnie. Zaufajcie Mi :) BĘDZIE DOBRZE OBOJETNIE czy będe moderatorem czy nie bo jest pełno takich ludzi jak ja.

Takich zgłoszeń nie tolerujemy. Wiem że użytkownik ma ok 14 lat i ze słownikiem ortograficznym jest na bakier.
    @yahoone

Bardzo miły z ciebie człowiek ale prawda jest taka ,że wiekszość użytkowników to ludzie młodzi. Moim zdaniem trzeba im pomóc a nie traktować jak gorszych bo.. mają mniej lat. Tak wiem nie mam szans ale przynajmniej mnie zrozumcie. Ludzie młodzi też mają uczucia czy mażenia.Ja chciałbym im pomóc.
    !!!!! TAK JESTEM MŁODY MAM 15 lat ale co !!! to znaczy ,że jestem gorszy.
    Ja bym pomógł tym nastolatkom, doszedł z nimi do współnego języka.
    Wytłumaczył nawet i 1000 razy dlaczego to nie zadziała, dlaczego mam ten dash czy jak przeflashować napęd.

JA SWOJEJ KANDYDATURY NIE ZAMKNE

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    1. Wiek: 24
    2. Jakie działy chciałbym moderować: Obojętne, mogę tak jak wcześniej: świeżaków, aktualności oraz gry...
    3. Dlaczego właśnie ja: Byłem modem oraz posiadam doświadczenie, patrząc na tą rekrutację odnoszę wrażenie że źle zrobiłem rezygnując z moderatora...

9 użytkowników lubi ten post.
  13. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. 28 lat
    2. Obojętne
    3. Na forum miałem lekką przerwę ale mogę się podjąć moderowaniu. Regulamin i pisownia nie są mi obce. Wiedza na temat konsol uważam że wystarczającą :). Moderowałem kilka for związanych z konsolami i tunerami sat.

14. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    1. No tak jak na zdjęciu, o dowód mnie już nie pytają.
    2. RGH/JTAG LT Oprogramowanie
    3. Moja praca polega na przeglądaniu internetu 8h dziennie, a po pracy dla rozrywki siedzę na kompie i przeglądam internet. (Oczywiście w dni ustawowo wolne od picia.).
    Coś z doświadczenia? byłem modem 4 lata w serwisie PIFPAF.pl, 2 lata prowadziłem tam Ligi COD, ET, CS1.6

6 użytkowników lubi ten post.
  15. dinimil

dinimil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1.Wiek: 27
    2. RGH/JTAG LT Oprogramowanie \ jeśli powstanie dział związany z imprezami e-sportowymi i gameingowymi na terenie PL także bardzo chętnie sie nim zajmę.
    3. Od dawna jestem zaangażowany w rozwój e-rozrywki w regionie łódzkim. 2 letni staż przy prowadzeniu sklepu z grami i serwisu. Na tą chwilę jestem mocno związany z Projektem LAG ( Łodzka Arena Gier- zapraszam za strone FB) oraz zostałem jednym z twórców nowo powstałego stowarzyszenia LAG( Lokalna Arena Gracza) które czeka tylko na potwierdzenie rejestracji w KRS. Jako członek xboxforum , zawsze staram sie pomoc kolegom ( fakt użyłem liczby pojedynczej) ,zwłaszcza w zakresie serwisu i napraw. Nie lubie spamować, wolę czytać i wyciągać wnioski. Na co dzień związany zawodowo z jednym z operatorów sieci komórkowej (dział techniczny) ,wiec mam sporo czasu na buszowanie po www. Z powodu bezsenności wiekszość nocy spedzam przed internetem ,między innymi na forum.

16. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    25 lat
    jestem głuchoniema
    chciałbym być moderator na Giełda i Xbox Live
    3. www.camfrogcentral.com pracuje codzienny, i jestem administratora. Zostałem codzienna na komputerze, gram xboxa. :)

17. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    1. 22 lata
    2. Sprzęt, oprogramowanie, jtag, aktualności, i pozostałe w razie braku chętnych.
    3. Od kilku lat moderator największego serwisu w polsce BMX.PL, administator forum eksploracja polkowice, znajomość obsługi panelu moderacyjnego i innych ****reli :). Do tego wielkie chęci, czas zależnie od zmian w robocie, każdy dzień po kilka godzin na kompie. Znajomość sprzętu, elektronika/elektryka.

18. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    1. 19 lat
    2. Aktualności
    3. Byłem adminem i moderatorem na wielu forach/stronach, sam też miałem ich kilka, poza tym spełniam wszystkie wymagania ;) Najbardziej zależy mi na dziale aktualności, bo czytam go najczęściej :)

19. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Wiek: 21 lat
    2. Jakie działy chciałbym moderować: Gry, Giełda, Off-Topic
    3. Dlaczego właśnie ja: Mam dość długi staż na forum - dołączyłem
    15-08-08 . Lubię pomagać i często to robię nawet gdy ktoś nie ma zielonego pojęcia na temat xbox'a 360 i tematów podobnych:) Znam się co nieco na sprzęcie ( 4 xboxy 360-tki przebyte) na grach (czytam dość często na portalach). Mam relatywnie dużo czasu i postaram się być dobrym moderatorem. Sam zresztą jestem maniakiem xboxa360 bo kto normalny nie wymienił by go na coś innego po tylu awariach :) A co do ortografii to z dyktand nigdy nie było gorzej niż 4 :)

20. Pikaczu

Pikaczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    - Znajomość regulaminu forum jak i zasad pisowni.

1. 26lat
    2. Xbox Live, Giełda, Dla świeżaków
    3. Posiadam sporo wolnego czasu.

21. marylin

marylin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. 26lat
    2. Xbox Live, Giełda, Ustawki
    3. Posiadam sporo wolnego czasu, długi staż na forum