Nabór na stanowisko moderatora.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ad1

Użytkownik
Użytkownik
1. Wiek: 18
2. Gdzie jest zapotrzebowanie (niewliczając "Xlink Kai, XBslink", "JTAG/RGH" oraz pierwszego xboxa (nie miałem, więc nie mam zbytnio doświadczenia z nim)
3. We wczesnym stadium mojego dołączenia na forum- głównie czytałem, przyswajałem wiadomości niż pisałem posty. Z biegiem czasu zacząłem odpowiadać na pytania, na które sam znałem odpowiedź. Forum przeglądam regularnie, staram się pomagać innym. Nie miałem moderatora na innym forum, więc myślę, że moderacja tutaj przyniosłaby mi ciekawe doświadczenia. Człowiek całe życie się czegoś uczy. Co do ortografii, gdy jestem na komputerze staram się pisać poprawnie. Na telefonie też, nie wliczając polskich znaków.
Pozdrawiam ;)
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Witam
1. wiek -24l
2. Mogę moderować wszystko tylko nie rgh i pochodny dział Xlink Kai
3. Dlaczego ja? Bo robię to dla funu. Nie jestem "funbojem" żadnej platformy. Lubię pomagać gdy ktoś mądrze pyta. Nie znoszę chamstwa forumowego. Zasady pisowni znam. Staram się wypowiadać poprawną polszczyzną. Zresztą zanim kogoś zrobicie modem przejrzycie jego komentarze. Nie jestem kolekcjonerem warnów bo znam regulamin. Czas jakim dysponuje to ok 1,5 h dziennie. Na co dzień też zajmuje się porządkowaniem, tylko w kwestii aktywów i pasywów- jestem księgowym. Wchodzę codziennie na forum więc dlaczego nie mógłbym go spożytkować w inny sposób? :acne:

ps. Xboxa mam od dawna. Nie obce są mi sprawy z nim związane.

PLAY HARD, WORK HARD

Edit: THUMBS UP FOR THIS MAN!//DOG29
 

FICU

Użytkownik
Użytkownik
1. Wiek: 18
2. Jakie działy chciałbym moderować: ISO i JTAG/RGH
3. Dlaczego właśnie ja: Na forum jestem od prawie 4 lat. Przez ten jak miałem dostęp do internetu codziennie wchodziłem na forum przyswajając coraz to nowe informacje. Na Xbox'ie znam się w dobrym stopniu. Posiadając RGH oraz co wiąże się z tym pirackie ISO wiem co z czym się wiąże także służyłbym pomocą akurat w tych działach. Co do moderowania strony byłem już na kilku modem, oraz posiadałem kilka swoich stron także wiem co i jak. Co do mojej polszczyzny staram pisać się poprawnie. Czas jaki mogę poświęcić na moderowanie to 1,5h-3h.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. Wiek: 21
2: Jakie działy chciałbym moderować: Obojętne oprócz typowo "piratowych" działów.
3: Dlaczego właśnie ja: Nie będę się zbytnio rozpisywał: Nie toleruję fanboystwa, nie toleruję błędów ortograficznych, nie toleruję takich sytuacji jak ta np: Temat "Bardzo duża sprzedaż gry XXX". Parę postów niżej: "Co nie zmienia faktu, że gra XXX jest lepsza od tego czegoś" - Czyli nie dość, że fanboy'owanie, to jeszcze pisanie nie na temat (Ostatnio widziałem nawet porównywanie Halo 4 do Assassins Creed 3 w newsie "Halo 4 od kuchni cz. 1"). I ostatnie rzeczy których nie toleruję, to: Trollów i prowokatorów. Jeślibym został moderatorem, starałbym się jak najwięcej tego "eliminować". Tylko jest jeden mały szkopuł - Od poniedziałku do piątku jestem w domu dopiero od 16:00 ;/
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
1. 27 lat
2. takie które mogę dostać:)może być giełda i offtopic poza działami z przeróbkami itp
3. Dlatego, że jestem bezstronny, cały czas przeglądam forum na tapatalk nawet wtedy kiedy jestem w pracy. Pojęcie o konsoli i graniu mam, sam kiedyś miałem xboxa. Teraz siedzę na ps3 ale to nie powinno być dla nikogo problemem. Obecnie moderator na psforum.pl
zawsze służę pomocą, nikt tutaj zatargów ze mną raczej nie ma. Zawsze dążę do celu który sobie ustanowiłem. na forum jestem od kilku lat.
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
1. Wiek:20
2. Jakie działy chciałbym moderować:Dział LT+ na początek
3. Dlaczego właśnie ja:Mam trochę wolnego czasu i chciałbym się zająć moderowaniem forum bo w niektórych tematach trzeba głęboko szukać aby znaleźć jakieś informacje.Chciałbym uporządkować trochę ten dział,dajmy na to temat o Burner Max.Wchodzę, chcę się czegoś dowiedzieć,pierwszy post skasowany a informacje o burner max znajduję gdzieś na 40 stronie...
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Widzę że chętnych już nie ma, wieczorem zamknę nabór i razem z moderatorami ustalimy, kto i ile osób dołączy do administracji forum.

@edit
Nabór zamknięty. Wybieramy ok 7 osób na stanowisko moderatora.
Rangi zostaną nadane jak obecna administracja poda swoje propozycje.
Życzę powodzenia :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom