1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naciągacz allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Raynaldo, Lipiec 24, 2014.

1. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam ,

Postanowiłem założyć tutaj ten wątek może zły dział jeżeli tak to moderator przerzuci temat w dobre miejsce. Celem tego wątku jest ostrzeżenie przed aukcjami z allegro takimi jak ta Xbox LIVE GOLD 1 MIESIĄC! 1min! AUTOMAT! -50%! HIT (4438237998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nic tutaj nie ma o trialu ale już w samym opisie jest mowa o 4 częściach czyli 4 kodach przez co aukcja jest nie spójna bo tytuł aukcji mówi co innego a co innego sam opis więc odradzam kupować u niego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak mnie bawią takie żale na forum. Jedyne zastrzeżenia można mieć do tytułu aukcji bo jedynie tam pada słowo gold. Ja kiedy czuje się oszukany zaczynam od kupna jeszcze kilku przedmiotów u takiego gościa (z różnych aukcji) i wystawiam negatywa, no ale do tego to trzeba mieć jaja a nie piczkę...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Zgłoś przedmiot nie zgodny z opisem lub zwróć....w czym problem

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

5. boguswojciech

boguswojciech Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Płońsk
    Jeżeli sprzedawca wysłał kody to zero naciągania. Można mieć pretensję tylko do siebie. Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem i tyle.

1 osoba to lubi.
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz na czerwono nawet zaznaczone, że są to 4 pakiety, które sumując dają miesiąc :) Nie jest to jedyny sprzedawca, który robi taki myk. Poza tym jest coś takiego jak pytanie do sprzedającego, wystarczyło się opytać jeżeli się nie było pewnym przed zakupem. Tak jak kolega wyżej pisze - czytanie ze zrozumieniem się kłania. Oszustem nie jest, bo kody Ci wysłał.

7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest oszustwo, bo pisze Gold, a te kody nie dają Golda.
    Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk

8. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    czytaj negatywy następnym razem :) Polecam

9. Raynaldo

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W tym problem , że sprzedawca wciska kit , że to co wysłał zgadza się z opisem aukcji i mimo tłumaczenia , że nie ma racji nic do niego nie trafia i kasy nie zwróci a zgłaszanie aukcji do allegro też nic nie dało bo ich to kompletnie nie obchodzi.Kasy i tak nie zwrócił bo jak twierdzi wszystko jest ok a jedyna droga , którą mógł bym odzyskać kasę to sąd.

Też tak uważam bo te kody , które wysłał nie dają golda ale sprzedawca oczywiście twierdzi inaczej by tylko nie oddać kasy i możesz takiemu udowadniać , że nie ma racji i tak nic to nie da kasę wziął i zadowolony.

Tak tylko , że w momencie mojego zakupu w opisie aukcji nie było mowy o 4 kodach dopiero po moich kilku mailach i kłótni , że to co wysłał sprzedawca nie zgadza się z tym co kupiłem zmienił opis aukcji by być czystym zreszta sam tytul aukcji jest mylacy a kasy i tak nie zwrócił i nie ma takiego zamiaru musiał bym iść do sądu by coś zdziałać w tej sprawię.
    Teraz już uważam na takich sprzedawców jak ten z aukcji jedna wpadka to i tak za dużo ale mam nauczkę na przyszłość.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dlatego czasem odwiedzaj forum sprawdzaj nasze oferty

11. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zostaje ci zgłoszenie do allegro, tytuł jest niezgodny z tym co typek sprzedaje.

12. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Up: Ty czytales to co on napisal?? Pisal juz ze zglaszal to do allegro ale ich to w ogole nie interesuje.

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mam wrażenie że koleś nie ogarnia jak wygląda procedura zgłaszania. Nie wystarczy im wysłać maila. Najpierw idzie się na policję.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To oni i tak nic nie zrobią

15. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coś kręcisz kolego. Z tego co wiem to gdy sprzedawca edytuje opis aukcji to informacja o dodaniu nowych treści jest umieszczona na samym dole. Z resztą tak to jest jak się nie umie czytać ze zrozumieniem. ;)

16. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprzedawca na allegro nie może edytować opisu po zalicytowaniu lub kupnie przedmiotu, może jedynie dodać kolejne informacje.

17. Raynaldo

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A co jezeli sprzedaje 50 sztuk przeciez wtedy chyba moze

18. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    a co to za roznica czy sprzedaje jedna czy sto nie ma opcji edycji tekstu. chyba ze jest na tyle cfany aby podstawic tekst jako fotke i potem podmienic plik na serwerze.

19. torawa

torawa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I z czego się cieszysz? Przez takich jak ty w Polsce jest taki syf.

Na aukcji jest jasno:
    1. "Xbox LIVE GOLD 1 MIESIĄC! 1min! AUTOMAT! -50%! HIT"
    2. Obrazek golda
    3. "SUBSKRYPCJE XBOX LIVE Będzie ona aktywna przez MIESIĄC"

AD1. Oszustwo. To nie jest gold.
    AD2. Oszustwo. To nie jest gold.
    AD3. Oszustwo. To nie da miesiąca.

- Pomoc Allegro
    "Jednym z najważniejszych warunków skorzystania z Programu Ochrony Kupujących jest zgłoszenie sprawy na Policję i dostarczenie nam pisemnego postanowienia o wszczęciu dochodzenia/śledztwa w odpowiednim terminie".
    Ponadto: "Możesz ubiegać się o rekompensatę w wysokości:
    100% ceny przedmiotu, jeśli nie otrzymasz opłaconego towaru.
    50% ceny przedmiotu, jeśli otrzymany towar będzie niezgodny z opisem oferty".
    A zatem jeśli kupisz najnowszy TV za 10 000 zł a dostaniesz nie działającego wraka ("niezgodnego z opisem") to dostaniesz 5000. W twoim przypadku dostaniesz 5,24
    Gdy złodziejskie Allegro zabuli za złodzieja to wtedy nabiera ochoty by zareagować (nawet jeśli chodzi o marne 5,24).

Obecnie takich oszustów na Allegro jest pełno, Allegro specjalnie im pomaga, zabezpieczyli się żeby nie można było zaraportować normalnie (z komentarzem), więc nawet nie można napisać że "to nie jest Gold, a miesiąc nie ma 28 dni" (a sami są zbyt głupi by wiedzieć ile dni ma miesiąc).

20. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Chyba ze kupisz to w lutym :p

21. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przez takich jak ja? To ja to sprzedaję? To przez takich jak autor tego tematu, którzy nie przeczytają opisu aukcji a potem zakładają głupkowate tematy. Sam jest sobie winny, ja zawsze czytam opis aukcji 3 razy zanim coś zamówię. Gdyby on to zrobił to nie byłoby problemu.

Takich ludzi na allegro jest pełno, np. często ktoś sprzedaje klucze steam do gier, niby cena ok a w połowie opisu jest informacja, że kody są zużyte. I masa ludzi się na to nabiera. Niestety jednak to jest ich problem, a tacy sprzedawcy tylko czekają na to i żerują na ludzkiej głupocie. I jak widać całkiem dobrze im idzie...

Wczytywanie...

Poleć forum