1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nad Gta V pracowało ponad 1000 osób

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Październik 5, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Leslie Benzies, prezes Rockstar North, opowiada o zaangażowaniu studiów Rockstar z całego świata w pracę nad ich ostatnimi produkcjami.

Prezes Rockstar North ujawnił, iż w pracach nad Grand Theft Auto V brało udział ponad 1000 osób z różnych studiów Rockstar, czego przyczyną była skala otwartego świata. W taki sposób powstało również Red Dead Redemption.

"Tak wygląda teraz nasza praca. Wszyscy pracują nad GTA czy RDR, a potem zajmujemy się nowym projektem. Obecnie potrzebujemy ponad 1000 osób, by stworzyć grę. To jest jedno z wymagań, jednak nie chcemy tylu osób w jednym miejscu."

Zapytany o to, ile osób wzięło udział przy tworzeniu GTAV, odpowiada:

"Prawdopodobnie było to o wiele więcej. W samym Rockstar North mamy 365 osób."

Podane liczby absolutnie nie dziwią. Połączone ze sobą światy Red Dead Redemption, Grand Theft Auto: San Andreas oraz Grand Theft Auto IV nie są w stanie przebić pod względem wielkości mapy, którą otrzymaliśmy w GTA V.

Na koniec, Leslie Benzies wspomniał o różnicy w pracach nad GTA IV i GTA V:

"To wszystko przez szczegółowość i detale w naszej pracy. Kiedyś model samochodu miał zaledwie cztery ruchome części. Teraz w samym wysuwanych dachu znajdziemy ich aż piętnaście. Poziom dopracowania detali jest dziesięć, dwadzieścia razy wyższy niż wtedy, więc potrzeba do tego dziesięć lub dwadzieścia razy więcej ludzi."

W końcu dostajecie newsa, w którym nie mówimy o błędach GTA Online ani słupkach sprzedażowych :) Myślicie, że w przyszłości przy najnowszych produkcjach AAA pracować będzie jeszcze więcej osób niż przy GTA V?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wiedziałem o tym wcześniej. Jak zobaczyłem "krótkie" napisy końcowe :p

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wielki szacun dla nich. Dla mnie to gra dekady. Wprost nie mogę uwierzyć jak oni na 8 letnich konsolach stworzyli taki tytuł. Dla mnie to poprostu magicy.

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Oglądanie napisów to nawet przyjemność ;-)

1 osoba to lubi.
  6. Adam_Adamski

Adam_Adamski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dobrze ze są jeszcze korporację które produkują dobre tytuły a nie plują co roku ... na kilka h.

7. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Gra naprawdę warta nazwy mianem "Must Have" lub "Kultowa", poza tym chyba nie było takiej gry której fabuła by mnie tak wciągła.

8. cder

cder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    sochaczew
    to widzę że tylko ja mam takie zdanie że single jak najbardziej choć troche nudnawe - ale multi to jak dla mnie porażka.A miało być tak pięknie......,tylko spośród tych super hiper innowacji jest niewiele które działałyby dobrze.Albo czekasz w nieskończoność albo serwer w chmurze przestał działać.Ja tam czekam na BF4 dla mnie to będzie gra roku.

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Zgadzam się z tym, ale wykonanie tej gry i fabuła z wyborami moralnymi, a także ogrom miasta zawarty w grze czyni ją dla mnie największą i najlepszą grę dekady i za to wszystkim tym osobom należą się wielkie brawa. A co do multi to za dużo osób chce w to grać no i serwery tego nie wytrzymują.

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem ale dla mnie fabuła to trochę lipa a wyborów moralnych nie uświadczyłem jeszcze. Wciąż uważam rdr za bardziej klimatyczną grę.

11. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Dokładnie ! Piękne widoki i odpowiednio dobrana muzyka - miodzio. Oglądałem do końca wyłapując polskie nazwiska :D

Wczytywanie...

Poleć forum