1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadal mamy szanse na ujrzenie kolejnych przygód Alana Wake'a

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W jednym z wywiadów dla Xbox Achievements Sam Lake z Remedy Entertainment stwierdził, że marka Alan Wake nie została skreślona, lecz nie wiemy co przyniesie przyszłość.

Gdy ekipa Remedy dłubie nad Quantum Break, w głowach odpowiednich osób już kreują się pomysły na kolejne odsłony serii znanej z Xboksa 360 i PC. Oczywiście nie powiedziano niczego co mogłoby wywołać u nas dreszczyk emocji, ale pewne jest już to, że studio szuka nowej ścieżki dla Alana.

Na początku roku Remedy chciało się dogadać jakimś z innym wydawcą i zrobić Alan Wake 2 jako ciut mniej ambitną grę, lecz nic z tego nie wyszło.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    AW1 jest jedną z najbardziej klimatycznych gier w jakie grałem, nie mam pojęcia czemu tak słabo się sprzedała.

1 osoba to lubi.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Opowieść była świetna. Lecz wykonanie średnie. Caly czas to samo bez większego celu

5. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Co nie zmienia daktu ze gra byla bardzo dobra :).
    Przedewszystkim super klimat :)

1 osoba to lubi.
  6. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
    Gra miała najbardziej przemyślaną fabułę i było w niej coś nowego chociaż , sam fakt małej sprzedaży świadczy że większość graczy ma dość dziwne wymagania :p

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no nie wiem czy dziwne wymagania czy poprostu oczekiwali ciekawszego gameplayu bo alan oprocz klimatu i fabuly strasznie nuzy rozgrywka ktora non stop jest taka sama, swiec latarka i strzelaj

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    co dalej nie zmienia faktu że zamiast tworzyć nowe gry oni ciągle odsmażają nam poprzedniczki.
    rzecz jasna nic do alana nie mam ale nowe konsole - nowe gry a nie ciągle to samo

9. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
    Dziwne wymagania chodziło mi że jeśli odsmażają kotlety i nagle to się staję hity dla mnie Call Of Duty umarł po pierwszej części MW a teraz to strasznie kicha . Kierując zakupem gry osobiście rzadko skupiam się na grafice ale to jedynie moje zdanie

Wczytywanie...

Poleć forum