1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadchodzą duże zmiany! Black Ops 2 z nieliniową fabułą i elementami RTS

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Czerwiec 14, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Jeszcze przed premierą Modern Warfare 3 i Battlefield 3 wielu postawiło na grę DICE, w tym roku będziemy obserwować kolejne starcie między Activision i EA, czyli pojedynek Call of Duty: Black Ops 2 z Medal of Honor: Warfighter. I tym razem Ci niewierni moga skłonić się ku grze Treyarch, bo twórcy mimo powielania schematów (świetnych bo świetnych, ale jednak schematów) zaczynają też trochę eksperymentować. Mowa o głównym wątku fabularnym, który ma być nieliniowy i ubarwiony quasistrategicznym gameplayem. Nie jest to typowy RTS i podstawą nowego Call of Duty wciąż jest parcie naprzód, wybijanie setek wrogów, strącanie wrogich samolotów i oglądanie zapierających dech w piersiach, skryptowanych cutscen. [gamezilla.pl info: Etheross]
    Przedsmak tego mieliśmy już na konferencji Microsoftu, gdzie długaśny gameplay zamykał całą imprezę. Po obejrzeniu materiału było pewne, że nowy Black Ops idzie starym trybem liniowej, korytarzowej strzelaniny. Ten błędny obraz zmienił dopiero pokaz za zamkniętymi drzwiami, na którym po powtórnym obejrzeniu misji w Los Angeles 2025 roku i trochę dłuższej sesji z kokpitu myśliwca, przenieśliśmy się do Singapuru.

O ile więc poziom rozgrywany w Stanach Zjednoczonych był kwintesencją serii Call of Duty, tak Singapur już mocno zaskakiwał, a konkretnie moment, kiedy prezentujący nam grę developer "wyskoczył" ze skóry swojego żołnierza na wysokość kilkudziesięciu metrów, ogarnął wzrokiem pole bitwy i wskoczył w innego, znajdującego się na drugim końcu mapy wojaka. Pamiętacie teleportowanie się między samochodami w Driver: San Francisco? Tutaj wygląda to podobnie, a wcielić można się nie tylko w innego żołnierza, ale też fruwającego drona czy kroczącego robota z zamontowanym działkiem. Moment w którym przeskakuje się z jednej jednostki do drugiej przypomina trochę strategię, w której można przyjrzeć się rozstawieniu wroga i zaplanować kolejne uderzenie.

Misje Strike Force są wplecione w główny wątek fabularny. Nie jest więc to żaden odrębny tryb, a po prostu kolejny rodzaj misji urozmaicający tradycyjne bieganie i fragmenty z celowniczkiem na szynach. Co jednak najciekawsze, w misjach Strike Force można nie osiągnąć zakładanego celu i grać dalej. Nie pokaże się wówczas napis Game Over, gra po prostu dostosuje się do naszych poczynań i zaproponuje inny ciąg zdarzeń prowadzący do alternatywnego zakończenia. Nie spodziewałbym się zróżnicowania na miarę Heavy Rain czy Wiedźmina 2, ale dobrze wiedzieć, że Black ops 2 nie będzie tytułem, który przejdziemy jak po sznurku. Będzie do wyboru parę sznurków, co zachęci do kilkukrotnego przejścia gry. Krótka kampania przestaje więc być wadą, skoro można ją ograć na kilka sposobów.

W Black Ops 2 nie zabraknie też tradycyjnego multiplayera czy ulubionych zombiaków, które mają biegać po trochę większych mapach. Prezentacja na E3 skupiała się jednak na singlowej misji w bombardowanym Los Angeles i Strike Force w Singapurze, kolejne nowości serii poznamy więc prawdopodobnie dopiero na Gamescomie.

Call of Duty: Black Ops 2 nie wprowadza może rewolucji, ale po targach okazuje się być czymś więcej niż marną imitacją Ghost Recona. Twórcy przenieśli akcję w nieodległą przyszłość i mają na nią pomysł. Activision nie odkryło też jeszcze wszystkich kart - już teraz plotkuje się o wersji na Wii U, Sony zapowiedziało Black Opsa na PS Vitę. Dzieje się.​

Źródło: Nadchodzą duże zmiany! Black Ops 2 z nieliniową fabułą i elementami RTS. - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Tiaa, już widzę Black Opsa z nieliniową fabuła i elementami RTS, trololo...

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Emca

Emca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tzw. odgrzewany kotlet tyle, że dodana surówka.. :D

Zgadzam sie z panem wyżej, oprocz trololo ^^

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ciekawe co z tego wyjdzie :)

6. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    heheh... popieram :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Niech dodadzą elementy Silent Hill lub Alana Wake'a... Hahahaha

8. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Niby moderator,a takie pierdoły wypisuje :stupid:
    Nie wiem co niby chciałeś wnieść do do tematu tą swoją jakże nic nie znaczącą wypowiedzią.

Tak jakby ktoś napisał coś o nowym Tekkenie,a jakiś komentujący by wtrącił: "Dajmy im karabiny i polejmy to wszystko ketchupem".

Wracając juz do tematu to cięzko jest teraz oceniać tego BO2.
    Będzie premiera to się zagra i oceni...

Ja tam głownie czekam na Zombie ajj na które poświęciłem tak wiele czasu :D

7 użytkowników lubi ten post.
  9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tonący brzytwy się chwyta czyżby COD nie sprzedawał się tak świetnie jak zawsze mówi nam o tym Activision ?

10. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolejne Call of Duty bez znaczących zmian - hahahahahaha, kotlet, my chcemy zmian!
    Call of Duty które wprowadza zmiany (BO2) - hahahahahahaha, i tak im nic nie wyjdzie, i nie wygrajom z Batelfildem, ej!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    3 użytkowników lubi ten post.
  11. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wam to na pewno dzisiaj mózgi odbierają? Zapowiedź CoDa w którym zmiany są minimalne - Hejting. Zapowiedź CoDa w którym będą duże zmiany w gameplayu - Hejting. Jestem ciekawy jakie by tu były opinie gdyby w tytule newsa wpisać zamiast Black Ops 2, zmienić na MoH Warfighter i zmienić obrazek na tego z MoHa. Niestety tak czy siak w tegorocznej walce MoH vs. CoD wygrywa dla mnie bezapelacyjnie Black Ops 2. Nie jestem taki (Wstaw tu jakiekolwiek niecenzuralne słowo) żeby się nabrać na głupią reklamę "Zagraj jako żołnierz jednostki GROM bla bla bla". Niestety połknęło haczyk dużo Polaków i jest mi naprawdę ich szkoda. Pozdrawiam :)

12. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja tam się nie mogę doczekać już tej gierki, szkoda że BF3 nie konkuruje w tym roku znowu z COD, pewnie kolejny raz w du.e by dostało.

A komentarzami fanboyow BF3 nie ma co się przejmować już widać po ich głupkowatych wypowiedziach jaka zazdrość ich berze. Grajcie sobie w tego kiczowatego BF3 i nie zaglądajcie do tematów COD. buhehe

13. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jeśli chodzi o batalię BF3 vs. MW3, to raczej ten drugi dostał jak to mówisz po du*ie, no ale to tylko moje zdanie :)

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie chciałbym zacząć tutaj kolejnej śmiesznej kłótni, ale to podobno fani Call of Duty tak trollują, tak? Na tym forum utwierdzam się w przekonaniu, że paru userów albo są dziećmi szefów EA, którzy wykorzystują swoje pociechy do darmowej reklamy albo po prostu to oni są totalnie zaślepionymi chłopaczkami z kompleksami. Jeszcze na tym forum nie widziałem żeby jakikolwiek fan CoD zaczął kłótnie. W tematach o Battlefieldzie praktycznie zawsze było czyściutko jak przed przyjazdem papieża. To jest po prostu chore, nie dość że kłócić się o p*erdolony kawał plastiku z wirtualnym światem w środku, to jeszcze odwalanie propagandy jak za komuny.
    Śmiem stwierdzić, że zagorzali fani Battlefielda mogliby rzucić sie w ogień za pudełkiem z napisem "BATTLEFIELD 3".

15. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Wyluzuj, co już się nie wolno pośmiać z tej śmiesznej marki ? ranga moderatora czyni mnie takim samym userem jak Ty. No poza kilkoma przywilejami...

16. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ranga moderatora czyni to ze masz dawac przyklad innym jak uzywac forum, a takie pisanie nie na temat to spam (tak samo jak moj teraz) i za to przeciez rozdajesz upomnienia

17. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Słabo znasz regulamin. Ja wyrażam swoje zdanie na temat na temat tej marki, jeżeli ktoś jest bardzo urażony to jego problem a nie mój.

1 osoba to lubi.
  18. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Uwarzysz że BF 3 jest idealną grą ośmieszasz się, BF 3 ma sporo bugów można ich sporo naliczyć nawet latarki nie potrafią poprawnie zrobić i nie jest w żadnym stopni realna tak jak to chwalą nie ma szału tak jak MW3 to samo, a BO 2 nie wypowiadam się puki nie zagram ale pomysły które niby mają być jestem na tak.

19. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Pokaż mi gdzie do diabła napisałem że BF3 jest lepszy od COD... Jestem takim samym fanem obu tych marek, więc czytaj ze zrozumieniem. Jedynym dobrym osobiście dla mnie, multiplayerowym fps'em jest Counter-Strike...

20. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Buehehehehe. Teraz polaczki by skrytykowac CoD´a widac ze wszyscy graja ponad 100h w kampanii! O takk!
    I tak sprzedaz mozna liczyc w milionach ;)

Chyba tylko w POlsce, a nie jestescie pepkiem swiata kochani 8)

21. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Po twoich wypowiedziach stwierdziłem że jesteś fanem BF 3 ale myliłem się jestem osobą która się potrafi przyznać do błędu więc SPOKO.

Wczytywanie...

Poleć forum