1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadchodzi Bulletstorm 2?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Coś się dzieje w People Can Fly. Nie wiemy jeszcze, co konkretnie, ale jakaś nowa gra już powstaje.

Niezgrani wypatrzyli na Twitterze Adriana Chmielarza taki oto wpis:

Nie mówi nam on zbyt wiele o tym nad czym pracują, ale nowa gra powstaje i gdybym miał stawiać na coś swoje pieniądze, to będzie to Bulletstorm 2. Patrząc na pierwszą część z perspektywy czasu mogę napisać, że to jeden z lepszych FPS-ów w jakie grałem ostatnio, więc kontynuację chętnie przytulę. Tylko niech PCF umieszczą w niej bardziej rozbudowane multi.

Ciekawe, czy Wy macie swoje typy? Może ktoś obstawia Gears of War, które według plotek miało trafić w ręce ekipy Chmielarza?

źródło : •• Nadchodzi Bulletstorm 2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Również mogę stwierdzić, że Bulletstorm to jedna z lepszych strzelanek ostatnich lat, jeśli dodadzą do tej gry jakiś sensowny multiplayer to może nadrobi 'zaległości finansowe' poprzedniczki ;)

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jedynka była super a teraz druga część.. :D FAJOWSKO :D

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Pomysł na grę dobry, bardzo dobry, same wykonanie też, jednak mnie, ostatnie 2-1h gry ostro znudziły, już mnie te skill shoty nie jarały, praktycznie robiłem 1-2 skille do końca gry. Skrócić i tak krótką grę to nie za bardzo, oby w sequelu wymyślili coś żeby można było się bawić dalej konwencją gry bez przynudzenia.

6. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1 była nudna jak flaki z olejem .. pograłem chwilę i już zanudziła

7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra fajna , ale ale seria unreal engine więc postawiona pograć i zapomnieć multi na kilka godziń ,single do końca kompani i się do gry nie wraca

8. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Gierka była super o ile dobrze pamiętam bardzo podobała mi się misja gdzie goniło nas wielkie koło to było coś, a co do multika pograłem trochę i się znudziło. Czekam na drugą odsłonę.

9. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nudne to sa dzisiejsze shooterny typu COD, BF, MOH i reszta klonow jak Homefront, itp. BS byl inny za to ma u mnie plusa, skillshoty to byla wlasnie esencja gry, dziwne ze nikogo nie nudzi strzelanie xxxx raz z AK47 a Red Dot Site poprzez Iron Sight jak i wbijanie headow by szybciej zabic w/w grach

10. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Popieram,1 świetna.Oby to była dwójka,tyle że z multi.

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Powiedz to samo fanom Fify którzy co roku kupują nową część, a potem grają w nią kolejny rok "geez, tylko kopanie i kopanie, ile można?"

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    ...cooo?

Co do Bulletstorma, w sumie mają duże pole do manewru po zakończeniu z jedynki.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum