Nadchodzi FPS od twórców… Tony Hawk’s Pro Skater!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


Gdyby jeszcze kilka lat temu, w czasach, w których zagrywałem się w trzecią odsłonę serii Tony Hawk's Pro Skater, ktoś powiedział mi, że ekipa Neversoft zostanie zatrudniona przez Activision do prac nad FPS-em, prawdopodobnie wybuchnąłbym śmiechem i "trzasnął" kolejną serię tricków na jednej z ramp, jaką miałbym aktualnie pod ręką.
A dzisiaj? A dzisiaj robię minę wyrażającą maksymalne zdziwienie i czytam wystosowane przez nich ogłoszenie. Studio poszukuje pracowników znających się na projektowaniu poziomów, kodzie sieciowym oraz... środowisku Windows.

Niestety, na ten moment nie wiemy, z jakim tytułem będziemy mieć do czynienia. Czyżby już niedługo światło dzienne miało ujrzeć Call of Tony Hawk: Modern Skater?

źródło

Rozwalił mnie ten tytuł - Call of Tony Hawk: Modern Skater :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Umieją programować umieją robić grafikę to i mogą zrobić fps, nie wiedzę przeciw wskazań.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ciekawe co to wyjdzie :D
Ale Codemasters jak się wzięło za FPS'a to im niezbyt wyszło także...
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
mam rozumieć że glówny bohaterem będzie tony hawk's?
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Jak oni sie zabiorą za Call of Duty to ja podziekuję...
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Jak się zabiorą za Call of Duty to może w końcu wyjdzie coś nowego a nie jak mamy teraz, co rok to samo. Nie koniecznie lepsze ale inne, ja dałbym im szansę i wsparcie, zawsze przecież po nie udanej grze można wrócić do Infinity Ward czy Trearch.
 
To jest głupkowaty pomysł.
 

seanknw

Banned
Użytkownik
ro tak samo jak ubisoft miał zrobić piłkę rywalizującą z fifa :D:D:D
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze, może w końcu dostaniemy coś "nowego"...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak się zabiorą za Call of Duty to może w końcu wyjdzie coś nowego a nie jak mamy teraz, co rok to samo. Nie koniecznie lepsze ale inne, ja dałbym im szansę i wsparcie, zawsze przecież po nie udanej grze można wrócić do Infinity Ward czy Trearch.
Jeśli na serio mieliby się wziąć za nowe Call of Duty, to ja jednak wolę tak jak teraz jest, czyli tak jak ględzicie w kółko i to samo na tym forum "Co rok odgrzewany kotlet".
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja was wogóle nie rozumiem...
Jakby teraz Infinity Ward chciało wypuścić samochodówkę, to byście ględzili że głównym bohaterem będzie Cpt. Price?
Mogę się założyć że twórcy Tonego zrobili by lepszego jakościowo shootera niż te całe trejarchy i inne infinity-wardo podobne g*wna...
I śmiało zjedzcie mnie hejterki -.-
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja was wogóle nie rozumiem...
Jakby teraz Infinity Ward chciało wypuścić samochodówkę, to byście ględzili że głównym bohaterem będzie Cpt. Price?
Mogę się założyć że twórcy Tonego zrobili by lepszego jakościowo shootera niż te całe trejarchy i inne infinity-wardo podobne g*wna...
I śmiało zjedzcie mnie hejterki -.-
Nie no troszkę przesadziłeś ale masz też rację nowa świeża krew może mieć jakieś fajne pomysły a infiity war się trochę już wypala, można ich dać do czego innego gdzie się spełnią.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Niech jeszcze zatrudnią Turn 10 i producenta parówek jedynek do prac nad nowym Call of Duty.
Niestety, stare dobre CoD od Infinity Ward już nie wróci... (robione od serca)
Call of Duty 1 - to była gra. A muzyka z menu sprawia że mnie ciarki przechodzą hehe (głównie przez wspomnienia).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MeSio3200

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie zrobią to się nie dowiemy z czym bedziemy miec doczynienia... czekam na trailer ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom