Nadchodzi kolejne DLC dla Arkham City

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Rocksteady właśnie zapowiedziało nowy pakiet dodatków dla rewelacyjnego Batman: Arkham City. Jeśli podobały Wam się dodatkowe mapy w trybie Challenge w poprzedniej odsłonie to jest na co czekać, bowiem developer pracuje nad nowymi poziomami dla swojego ostatniego dzieła.


Na twitterze gry pojawił się wpis informujący, że nowe DLC pojawi się dokładnie 20 grudnia wraz z całym nowym Batcave. Czy oznacza to, że zagramy w słynnej kryjówce Mrocznego Rycerza? Rocksteady potwierdziło, że pakiet DLC będzie zawierał mapy takie jak Joker's Carnival oraz Iceberg Lounge. Te dwie lokacje były już wcześniej dostępne jedynie dla osób, które zdecydowały się złożyć zamówienie przedpremierowe w sieciach Gamestop czy Amazon. Miejmy nadzieję, że z czasem studio zafunduje nam również dodatkowe misje w trybie kampanii.

źródło: Nadchodzi kolejne DLC dla Arkham City | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

opaeal2

Banned
Arkham City po AC:R to dla mnie gra roku.
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a dla mnie Batman i AC:R to shitty game roku
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
a dla mnie Batman i AC:R to shitty game roku
Fan WWE 12...
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A mnie sie nie podoba że WB w tej odsłonie tak siorbie kasę od klientów. Jak dobrze liczę już czwarty dlc od premiery...
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Muszę w najbliższym czasie sie zaopatrzyć w Arkham City :)

@Rob1n_PL DLC wydają żeby jakby przedłużyć żywotność ich dzieła, a to nic złego, zważając na to, że Batman nie ma ani co-opa ani multiplayera. Poza tym z tego co widziałem to te ich DLC nie są wcale drogie 400 MSP o ile się nie myle kosztowało jakieś DLC, ale nie wiem dokładnie jakie. Może na polskie złotówki to trochę kasy jest, no ale co zrobić...
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@Rob1n_PL DLC wydają żeby jakby przedłużyć żywotność ich dzieła, a to nic złego, zważając na to, że Batman nie ma ani co-opa ani multiplayera. Poza tym z tego co widziałem to te ich DLC nie są wcale drogie 400 MSP o ile się nie myle kosztowało jakieś DLC, ale nie wiem dokładnie jakie. Może na polskie złotówki to trochę kasy jest, no ale co zrobić...
Ta gra co dopiero miałą premierę. Rozumiem co 2 miesiące ale nie co tydzień.. A pamiętam jak ludzie marudzili że 1200msp za 4 postaci w mortal kombat to zdzierstwo a tutaj 560 za jedną...
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
a dla mnie Batman i AC:R to shitty game roku
weź wyjdź i nie wracaj :)
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Jasne - zamiast naprawić totalnie zwaloną grę (najpierw dlc error a po patchu dirty disc error buahaha, I ta ich "znikoma grupa ludzi mająca problemy...". Ręce opdają) to wydają "wspaniałe" dlc które wcześniej wycięli z domyślnej gry. To nic że na oficjalnym forum kasują posty i wątki o całej masie problemów uniemożliwiających rozgrywkę i że nic nie robią by je naprawić. Przecież to najmniej istotna sprawa...liczy się wyłącznie zysk. Oklaski i fanfary.
 

Do góry Bottom