1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadchodzi Red Faction 4 i Saints Row 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Crysis, Grudzień 21, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Crysis

Crysis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Potwierdzone zostały doniesienia o produkcji kolejnych części serii Red Faction i Saints Row. Dziennikarze zachodnich serwisów informacje odnaleźli w CV jednego z pracowników amerykańskiego dewelopera THQ. Zgodnie z dokumentem, prace nad tymi projektami z pewnością trwały już w okresie od maja do października 2009 roku.

Nie jest to specjalnie zaskakująca informacja –w przeciągu ostatnich miesięcy kilkakrotnie pojawiały się przecieki o nowych odsłonach popularnych cykli. Mimo to, znalezienie dowodów na działania THQ na tym froncie, są dobrą wiadomością dla graczy.

Seria Red Faction przeszła bardzo długą drogę od protoplasty, który oskarżany był o silne wzorowanie się na Half Life. Pomimo pewnych wad, wprowadzenie w życie marzenia wszystkich miłośników strzelanek zapewniło pierwszej części cyklu bardzo pozytywne recenzje. Umożliwiono bowiem graczom niezwykle zaawansowaną, jak na tamte czasy, destrukcję otoczenia.

Kontynuacja nie wykorzystała popularności pierwowzoru i chociaż nie prezentowała tragicznego poziomu, nie da się ukryć, że przeszła niemal bez echa. Tym większą niespodzianką okazała się trzecia część serii. Red Faction: Guerilla kontynuowała boje w marsjańskim krajobrazie, tym razem wprowadzając jednak perspektywę z trzeciej osoby oraz otwarty świat (tzw. „sandbox”). Twórcy pozostawili także sztandarowy element serii, czyli możliwość zmiecenia z powierzchni ziemi (a raczej z powierzchni Marsa) niemal dowolnego elementu otoczenia.

Natomiast seria Saints Row wyrosła z popytu na kolejną pełnoprawną część Grand Theft Auto. Rockstar nie spieszył się z produkcją czwartej części słynnego cyklu, stąd THQ postarało się o zapełnienie niszy na rynku. Ku zaskoczeniu graczy, cykl nie był jedynie kalką rozwiązań konkurencji i Saints Row doczekało się grona wiernych fanów. Druga część w wersji na konsole została również doceniona przez krytyków. Aktualnie średnia ocen na GameRankings.com oscyluje wokół wartości 82-83 procent.

W jakim kierunku zmierzają obie serie przekonamy się dopiero w 2010 roku, jednak ostatnie efekty prac THQ dają nadzieję na kolejne tytuły z górnej półki.

Dla mnie bomba , mam nadzieje ,że zrobią z tego HITY . Pozdro

Źródło : www.gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no zobaczymy, ale ja jakoś z tych gier hitów nie widzę

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Pierwsza moja gra na x360 to Saints Row 2 i jest naprawdę dobra i długa przede wszystkim, a także grywalna niesamowicie.
    Szczerze mówiąc bardziej mnie wciągnęła niż GTA IV.
    A tak swoją drogą, inni wydawcy mogliby wziąć przykład z THQ i także wydawać gry po polsku:)

5. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
  6. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Saints Row wymiata :D Pamietam jak zaczęło mnie męczyć GTA IV (te ruchy, zamulona jazda itp) to wypalilem sobie SR 2 :) I gra jest wyśmienita :D Na pewno więcej frajdy daje niż GTA !! Ma również więcej możliwości :) Można sobie gang własny ubrać, chate zrobić, fury. Naprawde cacy gierka :) Z niecierpliwością czekam na 3 odsłone.

7. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Saints Row 2 była niesamowita mam nadzieję, że 3 utrzyma ten poziom lub będzie jeszcze lepsza.

8. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    w saints row najbardziej denerwuje fizyka, podobna jest do gry scarface. Jazda samochodem w tych grach to katorga, zero przyjemnosci, nie to co w GTA 4, tam fizyka wymiata. No ale może w SR3 się to zmieni, bo jak narazie saints row to dla mnie słaba gierka. Oczywyście doceniam te możliwości, ale to nie o to tylko chodzi :)

9. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Saints Row 3 wygląda wyśmienicie,dwójka była super.

10. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    mam nadzieję że SR3 będzie lepszy od 2 bo 2 to była dla mnie niewypał

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.