1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadchodzi Ultimate Far Cry Compilation?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Styczeń 14, 2013.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli wciąż Wam mało polowań na dzikie zwierzęta i nie mniej dzikich gości z giwerami w Far Cry 3, być może zainteresuje Was informacja o Ultimate Far Cry Compilation. Czy pod tym długaśnym tytułem kryje się zbiorcze wydanie trzech gier z serii Far Cry? Biorąc pod uwagę popularność i uznanie, jakie zyskała "trójka", jest to idealny moment na wydanie podobnej kompilacji.

Informację o takim zestawie można znaleźć pod adresem brytyjskiego sklepu GAME. Ultimate Far Cry Compilation miałoby ukazać się na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC (co interesuje nas najmniej) w 2013 roku, a wersje na obie konsole kosztować mają niecałe 40 funtów. Na tę chwilę możemy tylko zgadywać, co konkretnie mogłoby wejść w skład tej kompilacji. Najbardziej logicznym posunięciem Ubisoftu wydaje się wypuszczenie wszystkich trzech gier z numerkami, co oznaczałoby, że "jedynka" na konsolach zagościłaby po raz pierwszy. Francuzi nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Ciekawe tylko, czy po zabawie ze świetnym Far Cry 3 kogoś jeszcze jarać będą dwie starsze odsłony...

źródło : Nadchodzi Ultimate Far Cry Compilation? | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po 1 czemu najmniej interesuje nas PC :p? PCtowcy też tu są, i zapewne nie jestem to tylko ja ^^
    A tak na temat - na papierze spoko, ale z tego co wiem od kumpli to poprzednie części były Słabe. Przez duże S.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    News jest pisany przez kolesia siedzącego w "PSX Extreme" - A jak wiadomo, Oni piszą TYLKO i WYŁĄCZNIE o wszystkim czego dotyczy konsol i gier na nich.

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Część pierwsza i trzecia jak najbardziej.
    Dwójka była cholernie nudna i monotonna.

Mam tylko nadzieję, że zobaczymy taką edycje u nas w Polszy, w cenie nie większej niż 210,00zł. ; )

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Odp: Nadchodzi Ultimate Far Cry Compilation?

Tylko w 3 grałem. A tak wogóle to 2 to chyba zupełnie inna gra?

Wysłane z mojego GT-I9300

7. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ah, to było kopiuj-wklej :) Jeśli tak to przepraszam :p

Wczytywanie...

Poleć forum