1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Nadciąga Far Cry Primal - szykują się prehistoryczne walki z mamutami i tygrysami!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tajemniczy live-stream od Ubisoftu na razie nie zaspokoił naszej ciekawości. Rzeczony materiał "na żywo" od kilkunastu godzin przedstawia po prostu statyczny obrazek ze ściennymi malowidłami. Dowiedzieliśmy sie już jednak, o jaki tytuł chodzi!

Live-stream, który możecie oglądać w tym miejscu ujawni za kilka-kilkanaście godzin Far Cry Primal. Gra będzie osadzona w realiach Epoki Lodowcowej, co oznacza niezliczone potyczki prostą bronią białą (włócznie, maczugi) i z użyciem łuku. Zapomnijcie o rewolwerach, pistoletach czy nawet kuszach. Gracz będzie walczyć z włochatymi mamutami, tygrysami szablozębnymi i innymi prehistorycznymi bestiami.

Mamy już pierwszy obrazek z Far Cry Primal, który pochodzi od redakcji IGN Turkey, która wyraźnie pospieszyła się z jego publikacją. Strona z rzeczoną grafiką została błyskawicznie usunięta, ale na szczęście obrazek został zapisany przez jednego z graczy. Jak wiadomo w Internecie nic nie ginie...

Ginterinho lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja jeszcze nie ograłam miodnej 4ki, a tu już następna część wychodzi :O

5. danboj

danboj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Haha jesteśmy w tej samej sytuacji.
    Za dużo innych gier jest by wziąć się za FC 4.

Zobaczymy o ile ten nowy FC będzie się różnił od poprzedników. Walka tylko bronią biała to dobry motyw. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To jak ja podchodziłem kilka razy ale nie było chęci i czasu by ją przejść.

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak ja podejde to od konsoli nie odejdę wcześniej jak po kilku godzinach (z 6-8). Ta gra mnie mega wciąga :D Ale ja póki nie skończę jednej gry to kolejnej nie zaczynam. Póki co ogrywam fh2, a tych wyścigów jest tam multum i pewnie do premiery nowego TRa nie ogram i tak, bo mało czasu mam. FC4 planuję po Larze :)

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Trochę ci to zajmie wszystkich mistrzostw jest ~160 czyli ~750 wyścigów ale gra kończy się po zrobieniu ~200 później to już tylko nabijanie lvl. Ja po ~250 odkładam koło bo to bez sensu i czekam jeszcze na przecenę dodatku porsche bo lista życzeń kusi.

~- dane orientacyjne.

10. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Mam nadzieję że ten nowy fc przekona mnie .....
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

Wczytywanie...

Poleć forum