1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Nadciąga Forza Horizon 3? Zdaje się, że mamy fragment zajawki nowych wyścigów!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 8, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Serwis Ar12Gaming dokopał się do materiału wideo, który może być fragmentem zwiastuna Forza Horizon 3. Rzeczony filmik został zapewne zarejestrowany na jakimś spotkaniu albo projekcji dla ograczniczonej liczby widzów. Klip pojawił się na DailyMotion 27 stycznia 2016 roku i został opatrzony tylko tytułem "Przeciek Forza Horizon 3", bez dalszych informacji.

Oczywiście możliwe, że to fałszywka, ale najczęściej autorom takich produkcji zależy na popularności i rozgłosie, a w tym konkretnym przypadku autor nagrania nie chciał, by jego "przeciek" uwidocznił się zbyt szybko.

Jeśli potwierdzi się prawdziwość materiału, to może się okazać, że nowa odsłona serii Forza będzie rozgrywać się w Australii (na co może wskazywać spalone słońcem, charakterystyczne otoczenie). W materiale widać Ferrari 488 GTB, czyli model który nie był dostępny w poprzednich odcinkach Forza Horizon.

Być może nowa gra zostanie ujawniona pod koniec miesiąca, podczas konferencji Microsoftu zaplanowanej na 25 lutego 2016.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    No nie powiem, szybko się zorientowali z filmikiem... :D

zawiejos lubi to.
  4. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    byłoby cool.. skończyłem FH2.

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    474
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Elegancko ! Horizon jak zawsze na plus
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1239
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za wiele na tym filmiku nie widać a w sieci już nie takie trolle były, natomiast jeżeli to prawda to oby nie zrobili takiego wała jak z FH2 kopiuj/wklej bo odwalili fuszerę po całości. Po zrobieniu tych ~150 wyścigów gdy wygrywamy miliony to gra się kończy a my jeździmy od miasta do miasta na 4 wyścigi i tak do 750 wyścigów... Przecież się pochlastać można.

kuleczka91 lubi to.
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przejeździłeś wszystkie ponad 700 wyścigów? :eek: Gra na 100%? Jeżeli tak to szacun, myślałam, że to nieosiągalne :troll:

Też mam taką nadzieję, ja mam z bidą 52% gry i już jeżdżę bo jeżdżę, ale ogólnie nuuuda. Najlepiej to widać jak jeżdżę od 1 miasta do 2 najbliższego żeby szybciej zaliczyć wyścigi, to trasy wszystkie te same co wrócę do poprzedniego miasta :D Mam nadzieję, że gra dostanie jakąś fabułę pokroju tej z FH1, bo w FH2 jej nie ma, można powiedzieć. Że nie nawalą tylu wyścigów, bo to paranoja, gra sie strasznie szybko nudzi jak trasy zna się na pamięć. Chciałabym, żeby dali zimę...śnieg i trasy w zimie coś innego i myślę, że fajnego ;)

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To ja miałem jakieś dziwne zboczenie, bo specjalnie wybierałem miasta do których miałem najdalej. Przyjemność z modelu jazdy, choć uproszczonego względem FM5, to wciąż dającego masę frajdy, widoki, auta i OST - To było coś magicznego.

Co do FH3, to mam nadzieję tylko, że nie będzie gorsze od poprzednika. Tak w ogóle 25 luty, to nie za wcześnie, żeby jakakolwiek zapowiedź była? Z tego co pamiętam wszystkie poprzednie Forzy były zapowiadane na targach E3.

Facepalm lubi to.
  9. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja też przeszedłem wszystkie wyścigi w FH2. Nie wykonałem tylko kilku wyzwań (tak to się bodajże nazywało), 97% ukończenia gry, level około 300.

10. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    nie no nie wszystkie ale sporo.

11. Facepalm

Facepalm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Horizon to jeden z głównych powodów aby zaopatrzyć się w nową konsolkę Microsoftu,ile to się godzin spędziło na samej jeździe bez celu w 1,2...

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    O ile wyjdzie to liczę, że FH3 zmiecie wszystkie inne ścigałki. Po ograniu/graniu FH2 żadna ścigałka nie jest już taką samą ścigałką jak przed kontaktem z FH2.

FH2 odmienił moją perspektywę odbioru gier wyścigowych - odmienił me życie hehe :).

13. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1239
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja tak mam od momentu gdy zacząłem grać w Forza, ta seria stawia bardzo wysoko porzeczkę.

14. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To że kolejna Forza wyjdzie jest pewne - obstawiam drugą połowe 2017

Chciałbym oczywiście się mylić bo nie mogę się już doczekać :rolleyes:

15. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    474
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Mam nadzieję że te wiadomości to nie fejk :) i wszystko się sprawdzi :D

16. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Horizon 3 wyjdzie w tym roku.
    W 2015 byla Forza 6, 2014 byl Horizon 2, 2013 FM 5, 2012 FH 1.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Oby te hakerskie Drivatary w następnej części tak nie oszukiwały, jak przy niektórych wyścigach w dwójce . I w sumie te wyścigi przełajowe, to... nie potrzebne takie są. Już bym wolał normalne rajdy :)

Wczytywanie...

Poleć forum