1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadciąga Lego Batman 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez aker2, Listopad 28, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Oj ucieszą się wszyscy fani cyklu gier Lego autorstwa Traveller's Tales, firma bowiem zapowiedziała, że dostaniemy sequel najbardziej udanej gry z serii...

Lego Batman 2 ukazać ma się w przyszłym roku w okolicy premiery nowego filmu z Batmanem w roli głównej. Ponadto jeśli wierzyć plotkom, w grze wystąpią także postacie DC Comics - Superman, Wonder Woman i Green Lantern.

Źródło : PS3SITE.PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    kocham tą serie każde lego calakowałem a pozatym mnóstwo zabawy i śmiechu polecam!

4. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Superman? Green Lantern?
    Bez jaj. Fakt Lego batman był udany wręcz bardzo udany i każdy niemalże mógł się o tym przekonać bo do każdej nowej konsoli był dodawany ale mimo, że gra jest bardziej w krzywym zwierciadle to nie chce wychodzenia poza to konkretne uniwersum batmana.
    To tak jakby do gry o spider manie wrzucono wolverina, electre, hulka i dare devila wszak to dalej uniwersum marvela prawda?

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie cierpie tych LEGO bzdetów szczerze powiedziawszy i raczej nigdy tego nie polubię. Wolę poważny klimat uniwersum Batmana tak jak to pokazało studio Rocksteady, które wg. mnie stworzyło arcydzieło godne tego superbohatera. A LEGO to taki pierdół, który powinien być tylko i wyłącznie na XBL Arcade do kupienia.

6. Pride Man

Pride Man Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    lego

Ja zakochany jestem w świecie "poważnego" Batmana, zarówno nowe filmy jak i ostatnie dwie gry to naprawdę COŚ wielkiego i wyniosły tę postać ze śmiesznego, bajkowego świata jakiego nigdy nie było w komiksach... ale Lego to inna bajka i nie ma nic lepszego niż zasiąść z 7 letnią córeczką i zrobić w tej grze 100%... ale to trzeba mieć dzieci lubiące to co tata :p

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mnie tam Lego nigdy nie zaszkodzi :) Za bajtla kochałem bawić się lego i układać różne rzeczy począwszy od budowli, statków, samochodzików itp itd (dwa wiaderka klocków różnych - dosłownie). A te gry Lego to takie wspomnienia z dzieciństwa.

Gierki są miłe szczególnie dla młodszych odbiorców oraz zawierają poczucie humoru, co jak najbardziej jest na PLUS.

Czekam na drugą część Batmana i porządną dawkę humoru :)

8. Stanley Konował

Stanley Konował Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawda, i zarówno w komiksach, jak i w grach bardzo często wykorzystuje się całe universum, np. Marvel Ultimate Alliance.

9. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Dla mnie super gra jest przednia jak się gra z kimś ;]

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Masz małe pojęcie o świecie Marvela / TmSemic bo te postacie wielokrotnie się ze sobą spotykały - były odcinki gdzie DareDevil wspólpracował z batmanem czy takie, gdzie Punisher ze Spidermanem gonili Wolverine'a by wpaść w pułapkę magneto - a wszystko to i tak była iluzja MasterMinda... Jeśli te postacie mogą wystąpić w nowym batmanie to może być ciekawie :)

Wszystkie części serii przeszedłem z uśmiechem na ustach, bardzo dobrze dobrany humor, parodialne przedstawienie samych postaci i w ogóle zabawa na wysokim poziomie.
    z miłą chęcią zagram w nowego Lego Batmana :)

11. spid275

spid275 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    już się nie moge doczekać ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum