1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Nadciąga pierwsza znacząca aktualizacja Xbox One w 2016 roku. Firma prezentuje innowacje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft nie traci czasu i firma właśnie zaprezentowała sporą listę nowości, z których wkrótce skorzystają wszyscy gracze na Xboksach One. Aktualnie innowacje sprawdzą członkowie programu Xbox One Preview.

Microsoft wraca z Xbox One Preview i już dzisiaj członkowie programu pobiorą najnowszą aktualizację. Łatka wprowadzi sporo innowacji, które będą testowane przez najbliższe tygodnie, by w późniejszym terminie trafić do wszystkich posiadaczy konsoli Amerykanów.

Inżynierowie z MS ostatnie 2 miesiące spędzili nad dopracowaniem New Xbox One Experience, ale jak widać poniżej, nawet w tym czasie opracowywano ciekawe nowości. Gracze mogą mieć w tej sytuacji pewność, że w lutym otrzymamy pierwszą znaczącą aktualizację w 2016 roku.

Tak prezentują się nowości w Xbox One Preview:

• Zobacz kto jest w party – funkcja, dzięki której sprawdzimy wszystkich członków party przed dołączeniem do zabawy.
    • Ranking Gamerscore – otrzymamy możliwość zrównywania swoich osiągów z punktami znajomych w specjalnych rankingach.
    • Zmiana organizacji Pins – gracze zgłaszali problem z dostępem do „szpilek”, więc firma postanowiła zmienić ich układ oraz włączyć dostęp do tego elementu w trybie offline.
    • Aktualizacja Activity Feed – ponowna zmiana w AF. Teraz otrzymamy powiadomienie, gdy pojawią się nowości od naszych znajomych i po kliknięciu w odnośnik zobaczymy post, który będzie znajdował się zawsze na górze kanału.
    • Dołączanie do audycji na Twitchu – łatwiejszy dostęp do oglądania rozgrywki znajomych na Twitchu.
    • Poprawka w Suggested Friends – Xbox One zasugeruje nam znajomych i teraz w propozycjach otrzymamy więcej informacji o użytkowniku.
    • Ukryta zakładka „ready-to-install” – od dawna czekaliśmy na tę aktualizację. Otrzymamy możliwość ukrywania produkcji gotowych do zainstalowania.
    Firma przedstawiła również nowości z aplikacji Xbox:

• Avatar Store – sklep dla awatarów, dzięki któremu wyposażymy swoją postać.
    • Xbox News – źródło wszystkich najważniejszych informacji dla sympatyków Xboksa.
    • Tryb kompaktowy – nowy tryb pozwoli na szybkie korzystanie z aplikacji i przeskakiwanie pomiędzy przyjaciółmi, party, wiadomościami, czy też aktywnościami.
    Jak widać Microsoft ponownie nie zawodzi swoich klientów, a możemy mieć pewność, że to dopiero początek aktualizacji Xboksa One w 2016 roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Niech zrobi coś z softem aby konsola się równie szybko uruchamiają jak na starym sofcie

MarioOL i kuleczka91 lubią to.
  4. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    Może szonyone miałeś instant on włączone

Wysłane z Sony Xperia Z2 gołębiem pocztowym.

5. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    To wylacz tryb oszczedzanie energii, u mnie dziala spoko.Czekam na kolejne aktualizacje ,przyda sie ranking gs i ukryta zakladka readytoinstall a sluchanie muzyki w tle nie interesuje mnie to ..

6. szonyone

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

Tylko po co konsola ma chodzić 24h na dobę skoro gram w nią sporadycznie

7. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    No to nie licz na szybki start.

8. szonyone

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Szkoda że tak zrobili

Gdy kupiłem konsole o wiele szybciej się uruchamiala niż teraz

9. cyfilis

cyfilis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowa aktualizacja wprowadzi "coś" takiego? Mógłby ktoś mi przybliżyć jak to mniej więcej działa/będzie działać?

10. rgh2.0

rgh2.0 Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    U mnie szybciej konsola się włącza od telewizora led do 10s

11. cyfilis

cyfilis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie włącza się szybko, ale dużo dłużej trwa jej wyłączanie :D

12. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Narzekacie, a u mnie włączanie się konsoli jest do 10 sekund. Nie jest to długo...

13. rgh2.0

rgh2.0 Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    U mnie też do 10s pamiętam jak moje x360 z rgh odpalaly się od 20s do 2m

14. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    U mnie po ostatniej aktualizacji która była kilka dni temu zaczął szumieć dysk ;/ Co do poprawek to przydała by się jedna modernizacji paneli ekranu, chętnie bym wywalił ostatnio uruchamiane a ekran startowy dał na pineski.

15. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Muzyka w tle będzie nie wcześniej niż w wakacje. Było info, czytajcie w miarę możliwości wszystko a nie połowę a potem się dopytujecie o rzeczy ktore wiadomo od dawna i które można znaleźć w google w 5 sekund :)

szonyone lubi to.
  16. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mogli by w końcu cos zrobic z osiagnieciami ktore niby zalicza ale nie sa widoczne, juz dwa razy zdarzylo mi sie cos takiego, najpierw w halo nie wpadlo osiagniecie za przejscie etapu a teraz w tomb raiderze, nie wpadl trofik za przejście gry (w liscie osiagniec jest przy tej trofce 100% ale jest klodka i wyszarzone), wkurza to

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

17. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pinezki offline - super bo przy niestabilnej radiówce te kafelki lubią znikać a nie po to ustawiłem sobie coś w opcji szybkiego dostępu by nie mieć do tego dostępu:D

Ready to install też spoko, nie potrzebuję kafelków z demkami które albo już ograłem albo wręcz mam ich pełne wersje.

Aktualizacja zapowiada się bardzo fajnie nawet bez przyspieszonego uruchamiania konsoli. Mam włączone ograniczanie energii więc włącza się dość długo ale mój tv jest niewiele szybszy więc ani trochę mi to nie przeszkadza.

18. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Gdy tak się dzieje do 24h zawsze się tobie te osiągnięcia odblokowują same .

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1693
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Konsola włącza wam się dłużej bo zainstalowało Wam się RGH2 buehehehe :D

Maniacy jak nie wiem co. Mi tam jest to obojętne czy te 10-20sekund dłużej się będzie włączać czy też nie.. zazwyczaj włączam konsole i po chwili dopiero TV :D. I nim TV się "wgra" to konsola już jest gotowa do działania.

Ogólnie wkurza mnie to przy tych nowych telewizorach, że trzeba czekać, aż opcje zaskoczą itp itd. W starych włączało się je na "już".

Biały406 lubi to.
  20. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No niestety nie, w tomb raiderze dalej mam przy osiagnieciu za przejscie gry 100% i kłódkę oraz obrazek jest wyszarzony, konsole mam podpieta do netu, gre przeszedlem kilka dni temu. Najlepsze jest to, ze po przejsciu gry wrocilem sobie by zdobyc jakies osiagniecie i normalnie wskoczylo a to do tej pory nie. Tak samo w Halo MCC trofka za 6 sta misje w Halo 3 nie wpadlo do tej pory a to bedzie z dobre dwa miesiące juz. Wkurza to strasznie

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

21. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    dziwne bo zazwyczaj osiągnięcia przyblokowane przez jakiś błąd a faktycznie zrobione do doby się odblokowują . Sam ostatnio miałem tak kilka dni i nie tylko ja bo coś na live było robione i następnego dnia 3 osiągnięcia wpadły .

Wczytywanie...

Poleć forum