1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadciąga wielki koniec piractwa? Nowoczesne zabezpieczenia są podobno nie do złamania

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 7, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Piractwo wciąż negatywnie wpływa na naszą branżę, ale według najnowszych informacji w przeciągu dwóch najbliższych lat twórcy cracków mają ostatecznie zakończyć pracę. Najnowsze zabezpieczenia są podobne nie do złamania.

Chińczycy z forum 3DM, zajmujący się tworzeniem cracków do gier, informują, że w przeciągu dwóch najbliższych lat technologia antypiracka zupełnie wyleczy branżę. System Denuvo już teraz podobno znajduje się na takim poziomie, że piraci nie potrafią złamać najnowszych produkcji. Dobrym przykładem tych słów jest między innymi FIFA 16 oraz Just Cause 3. W przypadku dzieła Avalanche Studios przedstawiciele 3DM wypowiadają się w następujących słowach:

Crackerzy podobno nawet stracili nadzieję, że uda im się złamać Just Cause 3, ale postanowili nadal walczyć z zabezpieczeniami. Mimo wszystko cała sytuacja jest bardzo ciekawa, ponieważ pokazuje, że nawet najbardziej znani „żeglarze” tracą nadzieję i pewnie w niedalekiej przyszłości zakończą swoje podboje.

Aktualnie z Denuvo korzysta jeszcze między innymi Mad Max, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Batman: Arkham Knight, Battlefield: Hardline czy też Lords of the Fallen. Oczywiście część tytułów z listy zostało złamanych, ale technologia jest wciąż rozwijana.

Co sądzicie o tej sytuacji – branża w końcu zostanie wyleczona?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    774
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Powoli powoli i usuną piractwo

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Osobiście mam to gdzieś moim zdaniem piractwo nie wpływa negatywnie na sprzedaż gier bo kto nie ma zamiaru kupić te nie kupi.

Mi osobiście sprawia przyjemność granie na oryginalne, nie wiem dlaczego tak po prostu :)

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Powoli, powoli i znajdą sposób na łamanie i tych zabezpieczeń. Nie ma systemu którego nie można złamać. Wszystko to kwestia czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Za dwa lata może się po prostu nie opłacać łamać tych zabezpieczeń, bo będzie to zbyt czaso i zasobo chłonne.

Cesash21 lubi to.
  6. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Korzystam czasem z zatoki pirackiej co by obadac jakaś grę czy warta zakupu, jak mi się nie podoba robię del i tyle jak się podoba to kupuje. Tak że szkoda by było żeby piracrwo zniknęło, bo dla mnie to takie demo, a jak wiadomo oficjalne demo to już rzadkość. A nie chciał bym kupować jakiś badziew w którego nie będę grał. Trak mam możliwość przetestowania przed zakupem.

wysłane z P8 Lite

7. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Myślę,że PC zawsze ostatecznie da rade się oprzeć, ale jak się nie da, to zawsze zostają konsole, jak nie xbox one to PS4 które jest już na ostatnim zakręcie przed wydaniem CFW (exploit 1.76)

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też jestem tego zdania. Piractwo to taka wersja testowa.. chcesz później grać online to i tak kupisz oryginał. Zresztą na X360 miałem niektóre gry w piratach to na XO kupiłem pudła bądź cyfry, a nie musiałem :).

Jakby producenci dawali taki system (na prawdę liczący 1-2 dni) grania to każdy mógłby spróbować grę i jakby przypasiła to by kupił.

Zresztą na XO jadę na samych oryginałach - dziwne nie ? :D hehe.

9. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie

Grasz na oryginałach bo tak jest wygodniej i narazie innego sposobu nie ma. Ja uda się złamać XO to uwierz np. Polacy bedą piracić ile się da.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Może i będą. Jakby ceny były przystępne to nikt by nie myślał o piratach.. A tak to p0pa :p.

Jak za 100 $ kupisz 2-3 konkretne gry tak u Nas za 400 zł 2 max.. I to w promocji jeszcze...

11. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Piractwo jest było i będzie...Nie oszukujmy się
    @Onicniepytaj@Onicniepytaj Polacy i Polacy zobacz jak w Rosji wygląda rynek....

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

12. cyc3k_epj

cyc3k_epj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pajęczno
    Granie na oryginałach to sama przyjemność, nie mówię o swojej świętości ale to właśnie ściąganie kiedyś (piratów) mowa o PC, przekonało mnie o zaprzestaniu piractwa..., chodzi o same problemy z grami, ile to trzeba się nakombinować itp., a i tak nie zawsze wszystko działa. Moja historia to wiedźmin 1, trzy razy ściągany, trzy razy instalowany i kupa... (błędy, problemy, stracony czas) a tymczasem klucz do steam na allegro za 18zł wstyd, od tego czasu nie mam na swoim sprzęcie czy to pycy, czy konsola nic pirackiego i jestem dumny:) Nie ma problemów z działaniem, kompatybilnością itp., ja nie psuję sobie nerwów, a gdy coś jest za drogo to czekam na obniżkę, promocję albo kupuję używkę:D pozdro

Cesash21 lubi to.
  13. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    I wtedy wzrośnie sprzedaż złamanej konsoli

14. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Mi tam piraci nie przeszkadzają.
    Nie ma to gram na oryginalnych,będą to będę grał na piratach...
    Mnie to ryba

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

15. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W końcu może zrobią takie zabezpieczenia że wszyscy którzy kupują gry będą mogli spać spokojnie a nie jak do tej pory
    Ja kupuje oryginały a sąsiad zza ściany ma tytuły za free na PC

16. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tu bym się nie zgodził jeżeli chodzi o PC to gry mają masę debilnych zabezpieczeń które utrudniają nam zabawę. Wszyscy powinni brać przykład z CD Projekt RED i Wiedzmin 3, brak zabezpieczeń i każdy zadowolony.

NikoBarteq lubi to.
  17. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Raczej nigdy to nie nastąpi chyba, że wszyscy się REALNIE wzbogacimy a na to się nie zanosi w obecnych czasach (zarabiasz więcej a na mniej cie stać - wartość pieniądza). Jak ktoś nie umie "piracić" na PC czy konsolach to musi bardzo słabo się orientować, w końcu ktoś musi kupić żeby produkowali - proste i logiczne :)

18. cyc3k_epj

cyc3k_epj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pajęczno
    Myślę, że to wszystko trwa do pewnego czasu, im starszy gracz tym mniej się chce bawić w ściąganie (kombinowanie) pirackich wersji, prędzej czy później większość ludzi do tego dojdzie. Jeszcze jest jedna opcja młodzi, najczęściej bez dochodów ewentualnie (kieszonkowe itp.), częściej kombinują bo rodzice nie dadzą na każdą wymarzoną grę, stąd chęć kombinacji jak pograć za free..., a osoba dorosła z dochodem (pracująca) nie ma czasu na pierdoły i woli raz na jakiś czas kupić grę i pograć w spokoju..., bo czasu mało i liczy na bezproblemową rozrywkę (ja tak to widzę):)

oczywiście są wyjątki...

19. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    He przypomniało mi się dzięki temu dla czego trafiłem kiedyś tu na forum oczywiście szukałem poradnika jak nagrywać gry na xbox 360, pamiętam czasy że moje łącze internetowe nie nadążało pobierać gier, średnia ilość pobranych danych w miesiącu wynosiła 2-3 Tb, a działo tak się do momentu do puki nie zacząłem pracować i po prostu było mnie stać na nowe gry po 200 zl, teraz nie widzę sensu w ściąganiu gier lepiej iść do sklepu kupić i grać, zamiast pobrać i liczyć na to że wstawka nie ma żadnych błędów i ze zadziała. Wydaje mi się że teraz gry piraci dzieci którym rodzice skąpią kieszonkowych tak jak było to u mnie, albo po prostu sie im nie przelewa, wiadome mieszkamy w Polsce nie na wyspach i większość polskiego społeczeństwa jest po prostu biedna.

20. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Jak chyba większość tak trafiła na xboxforum:)
    Jak się pobiera z pewnych źródeł i nie oszczędza na płytach to 1 na 10 kopii jest zepsuta.

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

21. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jeżeli mnie pamięć nie myli na forum był kiedyś dział z linkami z którego można było pobierać gry, nie wiem tylko czemu nagle administracja przestała wspierać czarny rynek, mogę sie tylko domyślać że być może forum mogło by być przez to zamknięte.

Wczytywanie...

Poleć forum