1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadszedł ten dzień rod... kod błędu 0102...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fukacz21, Listopad 16, 2010.

1. Fukacz21

Fukacz21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam może niektórzy pamiętają jak miałem problem z Gta 4 że mi się zacina i pisaliście że konsola jest na wykończeniu ale ja to potraktowałem jako totalną pomyłkę i winiłem hdd za to że Gta się zacina.
    Ale dzisiaj wracam ze szkoły włączam xbox 360 i co widzę czerwone diody a 3 dni wcześniej też mi zaświeciły jak grałem w cod4 i się konsola wyłączyła no i dzisiaj ten problem się znów pojawił ale już się nie włączyła.
    Kieruję do was pytania...
    1. Jak to naprawić sposobem domowym jeśli da radę
    2. ile wynosi naprawa klocka i czy się opłaca naprawiać xbox 360 core system
    3.I doradźcie mi co mam robić :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Jedyna słuszna naprawa konsoli to Rebailling. Kosztuje dosyć sporo, bo 200zł ale po niej konsola jeszcze długo działa, choć myślę, że Core to nie warto naprawiać a sprzedać jako uszkodzony/niesprawdzony i i dołożyc do nowego.

4. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Sposobu domowego nie polecam, tylko bardziej ją zepsujesz. Poszukaj serwisu w okolicy najlepiej jakiegoś sprawdzonego.

5. pawel288

pawel288 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No proste napewno nie domowy sposob wsadzenia pod "KOCYK" A jak nie masz w okolicy to zostaje jescze allegro .

6. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    A ja wogóle nie polecam jakiejkolwiek naprawy bo to odciąga problem to cie nie minie w tak rod wróci, w dniu rroda umarła konsola

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie on wróci rrod jest jak złośliwy tak nawet jak na chwilę wytniesz to wróci , dlatego np MS konsole z rrod nie naprawiają tylko do śmieci wyrzucają ewentualnie zabierają sprawne części ale wszystko popsute do śmieci , sprzedaj konsolę choć nie wiem czy core ktoś kupi ale spróbuj i kup nową .

8. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kup sobie nową konsolkę jeśli cię na to stać

9. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    kupi, kupi rozbierz i sprzedaj na części tak lepiej wyjdziesz ,nawet serwisy kupią
    od ciebie zepsuta płytę z rodem za około 50zł ,obudowa 40zł, napęd 50/60zł
    zasilacz 50/60 ,pad 50/80 ,kable 20/30 i juz masz prawie 3 stówy dołuż 300
    i masz nowego jaspera ze sklepu i 3 lata gwarancji :)

10. Stalowka1938

Stalowka1938 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    iksboks.eu polecam dałem do serwisu szybko robią miły kontakt stały i w ogóle a wiem że xboxa jak nówkę dostanę :)

Wczytywanie...

Poleć forum