1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nadszedł ten moment! Mamy fragment rozgrywki Black Flag na nową generację

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 21, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Materiał trwa odrobinę ponad cztery minuty i przedstawia kilka ujęć z gry na PlayStation 4. Sympatycy Asasynów na pewno będą zadowoleni, w końcu mogą zobaczyć jak prezentuje się ich ulubiona gra w ruchu na next-genie.

Na pewno cieszy, że twórcy pokazali rozgrywkę z różnych scen – mamy tutaj walkę na morzu, podchody głównego bohatera po dachach oraz oczywiście smakowite wykończenia ukrytymi ostrzami.

Nie wiem jak Wam, ale dla mnie takie „podrasowane” Black Flag przemawia! ;-)​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiem szczerze że ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tą wersją a wersją current

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalk

4. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    WYgląda tak samo jak na 360 czy mi się wydaję ?

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    żenada.. dali AA trochę i piorą mózg ludziom.. miecz od assassina nadal wtapia się w ubranie.. hahahhaha, gra wygląda identycznie może troszkę lepsze cienie i szczegóły na które i tak nikt podczas grania nie zwraca uwagi.. jest to nic innego jak wersja z PC na wysokich ustawieniach przeniesiona na nowe kosole..

6. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zaraz zaraz.. To co to znaczy, że poprzednie materiały rzekomo z konsol były z current-genów?

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Powiem szczerze jest dobrze ale nie można powiedzieć że znakomicie ;d mam nadzieję że będzie tylko lepiej a tak btw. assassins creed czy tylko ja odczuwam że ta seria zaczyna być odgrzewanym kotletem i na siłę promowanym ;d ?

1 osoba to lubi.
  8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wersja next-genowa różni sie od current-genowej dosłownie 3 małymi detalami.

- jest troche bujniejsza trawa,
    - cienie już nie migotają i są już normalnie wyostrzone,
    - na pełnym morzu woda troche lepiej wygląda tzn. jest troche więcej fal.

i to by było na tyle różnic w samej grze. Oczywiście hardwareowo rozdzielczość jest podbita do fhd ale z tego co czytałem aliasing jest dosyć widoczny czyli w dalszym ciągu bez zmian. Nie ma żadnego next-gena panowie, jadą na starym silniku jak Activision i wkręcają jakiś PR o next-genowości swojej najnowszej gry.

9. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    znowu to samo oprocz fabuły interfejs podobny grafika bedzie polepszona o troche ze wzgledu na next geny ten co sie przesiadzie na nowa konsole ze starej nie zobaczy różnicy

10. Fabianno

Fabianno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tragedia, jeśli tak będą wyglądały nextgenowe tytuły to ja póki co stopuję :| praktycznie zero różnic w każdej grze, którą pokazują. Żaden trailer mnie nie zachwyca pokazujący "możliwośći" next genów.

11. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo silnik tej gry to żaden next-gen tylko podrasowany anvil. Jak kolejnym razem zrobią grę na nowym silniku od podstaw to może zastanowie się nad kupnem. Póki co nie zamierzam grać w to samo po raz n-ty.

12. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Przecież gameplay z next gen są już od miesiąca, nie rozumiem. Lepiej pokażcie jak to wygląda na current gen.

13. CzarnoCzarny

CzarnoCzarny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Muszą zoptymalizować silniki gier na nowego gena - pytanie jak długo to będzie trwało.

Wczytywanie...

Poleć forum