1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nageywarka do 200 zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ranoz, Styczeń 14, 2014.

1. ranoz

ranoz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka,
    Postanowiłem nagrywać gameplaye z mojego xboxa. Najpierw chciałem nagrywać za pomocą EasyCapa, ale jak zobaczyłem jaka tam jest jakość obrazu, to mi się odechciało.
    Moje pytanie jest takie : Czy kupię nagrywarkę lepszą od EasyCap do 200 zł ? No max do 250 zł...
    Nie zależy mi na nowej nagrywarce, może być używana...

I jeszcze jedno. Widziałem gdzieś na internecie,że jak się nagrywa zwykłą nagrywarką do telewizora, to dźwięk jest opóźniony względem obrazu... Czy jest to prawda ?

Pozdrawiam

Poleć forum