1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagle pojawiły się spadki FPS :(

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Arek0402, Wrzesień 29, 2011.

1. Arek0402

Arek0402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Przechodzę po raz drugi Mass Effect tyle że tym razem gra zaczęła się ścinać :( Boje się że konsola z jakiś niewyjaśnionych przyczyn zaczęła się przegrzewać i wkrótce ujrzę RROD-a :( A może wystarczy zrobić format albo przeprowadzi jakąś inną operację ?
    Moja konsola to Xbox 360 Premium 60GB 175W z 2009r

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    rozumiem ze grasz z dysku??

4. Arek0402

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Oczywiście że gram z dysku

Przed chwilą wykonałem czyszczenie pamięci podręcznej po raz pierwszy w historii tej konsoli :D Pograłem 20-30min i narazie było ok. Jutro pogram dłużej i zobaczę czy problem się powtórzy

5. Arek0402

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    No więc tak jak pisałem dzisiaj pograłem dłużej... tzn. godzinę ;) I Spadki FPS są mniejsze i rzadziej się zdarzają niż przed czyszczeniem pamięci podręcznej ale nadal są i w dodatku mam wrażenie że zwiększyły się po 30 minutach grania ale mogło mi się zdawać bo do tej pory wogule nie zwracałem uwagi na spadki FPS i miałem wrażenie że ich wogule nie ma ale od wczoraj kiedy to gra zaczęła się dość mocno przycinać jestem bardzo przewrażliwiony bo obawiam się najgorszego... RROD-a :( I grając wypatruję spadków FPS zamiast cieszyć się grą więc nie wiem czy niepotrzebnie panikuję czy może jednak zacząć się rozglądać za jakąś promocją x360 :D
    Tak na dotyk to konsola grzeje się tak jak się grzała przez te dwa lata więc może jednak temp. jest w normie ? Ale z drugiej strony dotknięcie obudowy to mało dokładny pomiar temperatury :D Sam już nie wiem co o tym myśleć :(

6. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Spróbuj grć z płyty i zobaczysz czy też fps spadną jak tak to gpu wysiada jak nie to hdd

7. Arek0402

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Laser w napędzie nie pozwoli mi grać z płyty ;) Krótko mówiąc trzeba by go wymienić ale jeszcze się wstrzymam z tym laserem

Znowu pograłem godzinkę i nie dostrzegłem znacznych spadków FPS być może pamięć podręczna była problemem, jeżeli problem dużych i częstych spadków FPS się powtórzy to z pewnością napiszę o tym ;)

8. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    dokladnie, jak meczysz konsole tyle czasu i wkoncu pojawia sie spadki to x tez musi sobie odpoczac, ale tez bez przesady :)

9. vohPoh8Aeshohnuu

vohPoh8Aeshohnuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jezeli mowisz o Mass Effect 1 to nie masz sie czym martwic, ta gra zawsze sie przycina, do tego ma niebywale duzo bledow jak np. mozesz wejsc w sciane i utknac czy zablokowac sie na schodwach, przy poreczy, w sumie to gdziekolwiek. Np. na norveri mozesz utknac w windzie, na feros udalo mi sie Huska wstrzelic shutgunem w sciane i nie moglem dalej przejsc, trzeba bylo od save, na eden prime uzylem lifta bodaj na inzynierze (bonus skill) i wyrzucilem 2 huski na dach budynku, rowniez nie moglem dalej przejsc.

Ponad 100h gralem w ME, polecam sie przyzwyczaic do takich spadkow fpsow. ME2 juz jest tak inne, ze nie ma zadnych takich problemow, ale klimat juz zgola inny.

Tak czy inaczej ME jest super, po prostu czesto rob save.

Wczytywanie...

Poleć forum