1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagłe problemy z nagrywaniem kopii gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateusiu, Sierpień 17, 2010.

1. mateusiu

mateusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od jakiegoś czasu mam problem z nagraniem gier na Xbox 360. Otóż dotychczas korzystałem z abgx360, patchowałem Wave za pomocą 360 Waves Patcher, nagrywałem za pomocą ImgBurn - wszystko wg. forumowych poradników. Nie miałem jakichkolwiek problemów, każda gra zawsze chodziła, nigdy nie zmarnowałem żadnej płyty. Aczkolwiek ostatnio nie mogę nagrać poprawnie żadnej kopii, zniszczyłem już około 7 płyt i nie mam pomysłu co może być nie tak. Dotyczy się to zarówno nowości, jak i starszych tytułów.

Nie udało mi się wypalić LEGO Harry Potter: Years 1-4, Left 4 Dead 2, Alan Wake. Posiadam w tej chwili Kane & Lynch 2: Dog Days - i tutaj prosiłbym Was o pomoc, moze wspólnie uda nam się poprawnie wypalić chociaż jedną grę.

Przy okazji przeinstalowałem system, także jest świeży i gotowy do pracy. Skonfigurowałem abgx360 1.0.2 wg. poradnika, wrzuciłem do niego dopiero co rozpakowany obraz gry. Oto co pokazał abgx360:

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Patchować do Wave 1 i wypalać, czy muszę coś jeszcze dodatkowo robić z obrazem.

Korzystam od zawsze z płyt Ricoh, ostatnio posiadam także Esperanze, chociaż nie jestem pewien czy da się na nich poprawnie nagrać obraz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
  4. mateusiu

mateusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem te komunikaty błędów, aczkolwiek zawsze je miałem i mimo to gry chodziły. Od jakiegoś czasu nie chcą się poprawnie nagrać i to jest moim problemem, nie treść komunikatów w abgx360.

Ściągnałem stary obraz, przechodzi bez problemów weryfikację w abgx360 kompletnie, oryginalnie Wave 1, więc bez potrzeby patchowania - nagrywam wg. poradnika oraz tak, jak to robiłem do tej pory. Po weryfikacji wyświetla mi się informacja, że nośnik został prawidłowo nagrany, jednak po włożeniu go do konsoli albo wyświetla mi się "Odtwórz DVD" albo biały ekran z napisem, iż nie jest to płyta przeznaczona do konsoli. O co może chodzić?

Wczytywanie...

Poleć forum