1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagłośnienie do XBOX

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Doopan, Styczeń 30, 2009.

1. Doopan

Doopan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej,
    zastanawiam się, co kupić do XBOX 360 jako nagłośnienie ? Chciałbym też, żeby się sprawdziło przy filmach 5.1 :)

Myślałem o Logitech Logitech: Z-5500, bo ma dekoder dzwięku, ale w tej cenie lub podobnej można wyrwać już zestaw "kina domowego". Jakieś sugestie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Interesują Ciebie tylko zestawy oscylujące w kwocie 1000zł?
    ROzumiem, że wymogiem do X'a jest 5.1?

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. S3Bols

S3Bols Guest

ja już bym dozbierał 300zł i bym miał kino domowe ;)

6. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    S3Bols a jak ten GENIUS SW-HF 5.1 6000 sie sprawuje z xboxem? Rozumiem, ze nia ma mozliwosci wycisniecia zniego 5.1 z Xboxa? Tylko przez zew. dekoder?

7. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Ziomek, najlepiej to sobie złóż taki zestawik kina domowego albo jak nie masz kasy to wylicz i zrób sobie sam same głośniki 5.1 kup do tego amplitiuner z spdif i innymi bajerami i gitara.

8. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Ja podłączyłem moje x'pudełeczko pod Amplituner Samung AV-R620 kabelkiem optyczny, a kolumny sklepałem sam :D Efekt w grach jest niesamowity... a amplituner podpięty jest też pod DVD i Dekoder Cyfry... Polecam ten model, świetnie sie spisuje... :DD :cool:

Wczytywanie...

Poleć forum