1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrałem grę ale zacina się

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bysiiuu, Maj 20, 2014.

1. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siemka mam pytanie, nagrałem grę nagrywarka ihas du używając burner Pay loada. Gra nagrała sir w 100% i obraz przed nagraniem przepuszczony był przez abgx. Jednak gra zacina się w pewnym momencie i lipa. Czy to wina nagrywarki czy obrazu gry czy płyta jest porysowana? Jak zły dział proszę przenieść

Dziabnięte z Z1!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Weryfikowałeś ImgBurnem po nagraniu? Jakie ustawienia?

4. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    To czy płyta jest porysowana wiesz tylko ty. Na jaką płyte nagrywałeś i czy przeprowadziłeś weryfikację.

Przekaz myśli

5. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety płytę dałem od razu koledze bo się spieszylem i nie popatrzyłem czy jest porysowana. Nagrywarek verbatimami a weryfikacji nie przeprowadziłem bo nigdy tego nie robiłem.

Dziabnięte z Z1!

Wczytywanie...

Poleć forum