1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrana gra na x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maciek Olszewski, Wrzesień 20, 2011.

1. Maciek Olszewski

Maciek Olszewski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam otóż mój problem jest następujący. Grę już nagrałem na początku normalnie ją odtworzyło doszło do jakiegoś tam ładowania zacięła się jakby konsola. Druga próba wyskoczył błąd aby przeczyścić płytę bla bla bla. Tak zrobiłem no i ok, dalej włączam jeszcze raz wchodzi ładnie ładowanie przeszło pokazuje się filmik dałem skip i znowu się zacięło co może być przyczyną ? Przeróbka LT+1.9. Proszę o pomoc.

Teraz znowu próbowałem uruchomić tą grę, lecz teraz ciągle wyskakuje żeby wyczyścić płytę lub uruchomić ponownie konsolę, ktoś wie w czym tkwi problem ? Gra jest nagrana 5 minut temu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jakiej firmy plyta jaka predkoscia nagrywales??

4. Maciek Olszewski

Maciek Olszewski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Płyta EMTEC nie było innych w Media.. Prędkość była 2.4

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia: