1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrana gra nie działa ale zadziałała ?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orxech, Styczeń 6, 2014.

1. orxech

orxech Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ok. krótko, Pobrałem grę tekken tag turnament 2. Oczywiście to XDG3 , przerobiłem grę i nagrałem zgodnie jak z tym poradnikiem pod lt20

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/

I co ? I gra nie działa, coś poczytałem o triku z mp3 , wkładałem rożne gierki (działające i nie działające, kombinowałem i nagle bum zaskoczyła.
    Chciałem powtórzyć czynność, lecz wybija mi ze dysk nieobsługiwany.
    Wyczysciłem pamiec podreczna i dalej nic.
    Trik z mp 3 - puszczam z pena nutkę po 10 sec wsuwam płytę, wyskakuje mi obrazek gry, daje odpal jeśli automatycznie nie odpali i dalej klops.. POMOCY !!!!
    skoro raz zaskoczyło to i 2 raz tez powinno !
    a grałem z 3h.
    Dodam że nie mam ihasa, grę nagrywałem sam na TDK DVD +DL

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz LT 2.0 a nagrałeś dokładnie tak jak w tym poradniku co dałeś link to ci nie zadziała.
    Tutaj poradnik odnośnie nagrywania pod 2.0.
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ten poradnik dotyczy nagrywania pod LT 3.0...
    Jak masz w konsoli LT 2.0 i nagrałeś tak jak w tym poradniku to gra nie ruszy, bo jest inna topologia.

5. orxech

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    no ok . przetestuje zaraz ale wyjasnijscie jakim cudem udalo mi sie to odpalic ?!
    EDIT:
    ladnie sie nagrywa , wszystko zgodnie z poradnikiem jaki mi kolega podesłał, zobaczymy co z tego wyjdzie.
    EDIT:
    no i nie działa... załamuje powoli rece :((( dodatkowo w tym poradniu link do ustawien abx nie działa

Edytuj swoje posty - nie pisz jeden pod drugim - #Jabar

6. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli masz konsolę na rgh z przerobionym napędem z jakimś LT mniejszym niż 3.0 to zadziała lub starszy model konsoli fat bez rgh np xenon z napędem fabrycznym samsung z przeróbką mniejszym niż 3.0 lub inna konsola fat z fabrycznym hitachi i przeróbką mniejszym niż 3.0 (LT 3.0 jest zalecane dla napędów hitachi 78/79 liteon i benq gdy np chcesz bezpieczniej pograć na sieci i zainstalować grę na dysku twardym konsoli z pełną weryfikacją np fifa 14, forza 4 inne z zabezpieczeniem civ )

7. orxech

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    moja konsola to slim trinity, naped liteon , z lt 2.0. Gdybym miał rgh to chyba odrazu by mnie zbanowało po podlaczeniu do sieci i update przez xbl do najnowszego dasha

i dalej nie usykałem odpowiedzi... niektorzy powiadaja ze mam cicha aktualizacje bo gry z XGB 3 mi nie chodzą ale ta zasrana gra zaskoczyła. raz ale zaskoczyła. mam duchy w konsoli czy jak ?!

Wczytywanie...

Poleć forum