1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrana płyta LT 2.0 na LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MysticPL, Luty 16, 2013.

1. MysticPL

MysticPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam nagraną gre na płycie jednak ona jest na LT 2.0 a mój xbox ma LT 3.0 i mam pytanie. Czy mogę jakimś programem (np. abgx) przerobić już nagraną na plyte gre LT 2.0 na LT 3.0? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam ;P

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czym nagrana?
    Zwykłą nagrywarką?
    Jak tak to nic z tym nie zrobisz, obraz jest ucięty.
    Pobierz to na nowo.

4. MysticPL

MysticPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrana iHASem.

Wczytywanie...

Poleć forum