1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrane przez IMG Burn !! POMOCY !!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubcia67, Grudzień 15, 2012.

1. kubcia67

kubcia67 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , nagrywałem grę pod LT 3.0 wszystko zrobiłem tak jak trzeba , ładnie przeszło przez abgx jest to gra XGD3 , tylko zapomniałem ustawić book type w img burn , czy coś może się stać , czy gra będzię działać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    jak nie masz ihas liteona daruj se imgburn. jak masz lt 3.0 skan abgx 360 na ustawieniu autofix level 3. po skanie wlacz clona cd nagrywanie z pliku .dvd i szybkość 2.4x i bedzie śmigać.

4. kubcia67

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem tak , przepusciłem przez abgx na autofix level 3 wszystko ladnie poszło , nagrałem przez IMG Burn prędkość 2,4x wszystko jak cacy , tylko zapomniałem ustwić book type , a co do napędu w xboxie to mam lite on (2 żółte kabelki) .

5. wochu24

wochu24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Nagrane przez IMG Burn !! POMOCY !!

To,nagrywaj. Jak nie pójdzie to następnym razem zmienisz. 10zl,zamiast 100 to chyba norma,:)

6. kubcia67

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już nagrałem , tylko boje się wsadzić do xboxa , nieczego mi nie popsuje w oprogramowaniu ?

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    wsać zobacz co się stanie to upragrade dahsa jak masz stary jakie masz lt i jaką gre nagrywasz?

8. kubcia67

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już wsadziłem , ładnie fajnie szybko wszystko działa :)) , już wiem na przyszłość jak nagrywać gry , tylko minus taki że to angielska wersja ;/ i nie ma polskiego .

Wczytywanie...

Poleć forum