1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagranie dziwny blad

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Masownik20, Październik 18, 2011.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Mam nagrywarke Nec nagrywalem wszystkie plyty i bylo ok...teraz zaczolem nagrywac GoW3 i spokonie sie wypalilo be zbledow jest to jak wiadomo XGD3
    teraz chce nagrac batmana mam wstawke od XPG...probowalem na verbatimie i esperanzie i przy 47% wyskakuje zawsze blad jakis I/O i liczby sa podane jakies...nie wiem czy to wina wstawki czy czego?? Bo zwykle to by wyskakiwalo przy 50% bo to zmiana warstwy a tu takie klocki..co to moze byc?
    Wiem ze maja wyjsc FW do nagrywarek ale GoW3 nagralo bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum