1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie gier na ps2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojas17, Listopad 20, 2009.

1. wojas17

wojas17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    WItam wiem ze to moze nie ten dzial i nie te forum ale chcem sie zapytac bo nagrałem koledze gry na ps2 alcoholem 120 ustawiłem wszytsko tak jak trzeba predkosc x4 i opcje ps2 i dałęm start zeby sie nagrywalo gdy doszlo do 100 % nie było widac sladu zapisanych danych na dvd i gra nie działa dlaczego ?? nagrywałem obraz iso czy nagrywa sie go jakos inaczej?? nagrywałem tak kreator nagrywania->przegladaj-> wybrałem plik z gra iso->dalej->ustawiłem profil ps2 i speed x4 i dalem start. co jest nie tak??po nagraniu płyty wyskoczyło ze wszystko jest dobrze nagrane .

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
  4. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    z tego co wiem to mi kolega nagrywal przez nero normalnie albo mnie oklamywal . ale nie bylo problemu

Wczytywanie...

Poleć forum