1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie gier na verbatimach pod iHas124B

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wiktor96, Maj 31, 2013.

1. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Kupiłem iHas124B z wgranym burnermaxem i jedyne co musiałem zrobić to wgrać softa pod płytki, w moim przypadku pod omegi ale żadna płyta się nie nagrała więc chcę wgrać soft pod verbatimy, ale z tego co wyczytałem, po wgraniu burnermaxa pod verbatimy nic nie trzeba już wgrywać, i teraz pytanie, co zrobić jeśli nie mam backupu softu iHasa przed wgraniem tego pod omegi?Co zrobić żeby nagrywać verbatimy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxerFun

XboxerFun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    poprostu wgrywasz soft pod verbatimy tak jak wgrywales pod omegi sciagnji paczke burner max wybierz folder ze swoja nagrywarka i wgraj plik ktory nazywa sie "iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final"

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Masz kilka wyjść: zrobić tak jak pisze XboxerFun, czyli wgrać od razu soft pod Verbatimy.
    Możesz też przywrócić oryginalny FW Twojej nagrywarki:

A następnie wgrać ponownie FW dostosowany pod daną markę płyt ( osobiście polecam Verbatimy ) i nagrywać do woli.
    Poradnik wgrywania FW do nagrywarki masz w paczce wraz z iXtremeBurnerMax.

Następnie ustaw IMGBurn v2.5.4.0 wg. moich ustawień: Download [2ndset]imgburn_mkm003.zip from Sendspace.com - send big files the easy way.

5. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    A po co ma wogóle wgrywać soft pod verbatimy skoro ten jest dobry i przy media id verbów nic nie robił tylko przy omedze?
    Nagrywaj na nim normalnie verby tylko eprom ustaw jak był wcześniej czyli zaznacz tylko smartburn on x2,4 opc off, x4 opc on.

6. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, jak będą problemy to się jeszcze odezwę :)

Wczytywanie...

Poleć forum