1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie gier- pierwszy raz i problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dominoz, Listopad 26, 2010.

1. Dominoz

Dominoz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dzisiaj nagrałem pierwszy raz gry na xbox- EA MMA i F1 2010.

Wydawało mi się, że wszystko poszło ok.
    Pierwsze uruchomienie gry MMA- super. Wszystko śmiga, zagrałem sobie trzy walki.

Potem włączyłem F1- wszystko ok. Ale w momencie tworzenia profilu informacja, że nie można odczytać płyty. Potem gra już nie ruszyła. Pojawiła się m.in informacja zamiast "zagraj w gre" było "różne pliki" (czy coś takiego).

Zaznaczam, że nie nagrałem gier na płytach Verbatim, tylko Esperanza (5 zł/sztuka)- to ma jakieś znaczenie? Akurat Verbatimów nie było w sklepie.

Co mogłem sknocić? Skoro się uruchomiło raz, a drugi raz już nie chciało, to nie wiem w czym leży problem.
    Proszę o rady, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Ja również nagrywam na esperanza (oczywiście nie tylko, verbatimy również) i sprawa wygląda tak. Verbatimy czyta bez problemu a co do esperanzy do zależy jak nagrywałeś, ja zawsze ustawiam na 2,4 x wyłączam gg i tym podobne pierdoły które mogą wpłynąć na zapis i nagrywam, wiadomo że verbatimy są lepsze ale co do esperanzy na 10 płyt 8-9 śmiga jak złe :)
    U mnie Verbatimy tylko że pudełko 10 sztuk wychodzą po 4 zł, natomiast esperanza 4 zł więc lepiej dołożyć i nie obciążać siebie i lasera :p

4. Dominoz

Dominoz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mma udało nagrać się na dysk po iluś próbach- jest ok.
    Z F1 powalczę później ;)

I od teraz na pewno będę tylko verbatimy kupował :)

EDIT: F1 też śmiga z dysku!
    Temat do wywalenia!

Wczytywanie...

Poleć forum