1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie gry iHAS'em na SLIMA z LT 3.0 Dashboardem 16197

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maziczkowski, Listopad 22, 2012.

1. maziczkowski

maziczkowski Guest

Witam.
    Mam Slima LT 3.0 dash 16197 i kupiłem sobie nagrywarkę ihas 124 B i chciałem spytać co musze teraz zrobić, żeby nagrywać gry tak żeby wszystko ładnie chodziło? Nie moge zrozumieć tego poradnika co jest na forum, jestem nie bardzo kumaty jeśli chodzi o te sprawy. Moglibyście mi po kolei napisać co musze poinstalować na kompie i jak wypalić gierke? Aha mam płyty Platinum... Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Flaszujesz nagrywarke pod odpowiednie płytki. Sprawdzasz pobrana gre (obraz) przez abgx. Nagrywasz wedlug poradnika.

4. maziczkowski

maziczkowski Guest

co to znaczy flas***esz, czyli? Napisałem, że nie rozumiem tych 'slangów':) Chciałbym aby ktoś mi to napisał krok po kroku co mam zrobić po kolei na kompie...

5. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
  6. maziczkowski

maziczkowski Guest

w linku nr.2 który mi podałeś pisze:
    "Do zainstalowania gry XGD3 na dysku na LT 3.0 z Dash'em wyższym od 13604 potrzebujesz:
    nagrywarki Liteon iHAS x24B (x-cyfra od 1 do 6) z wgranym LT MAX oraz płyty Verbartim DVD+R DL lub jakiejkolwiek inną płytę DVD+R DL oraz zmodyfikowane FW pod ten nośnik iXtreme burner max firmwares już jest! - post #278"
    czyli najpierw musze wgrać ten LT MAX do nagrywarki czy tylko przygotować firmware pod konkretne Media ID płyty??

7. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Czytaj ze zrozumieniem. Nie dosc, ze Adamk4 napisal Ci, co i jak, to jeszcze podlinkowal do poradnikow gdzie wszystko jest jasno opisane i nie bardzo jest sens to powtarzac. Wykaz sie odrobina dobrej woli i zapoznaj sie z podstawami, bo doslownie wszystko jest na forum.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

8. maziczkowski

maziczkowski Guest

zrobiłem wszystko, poustawiałem i chciałem wypalić Alan Wake jak w poradniku i w 66% wywaliło błąd I/O
    co zrobiłem nie tak?

9. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Od kiedy Alan Wake jest w XGD3. Wgraj oryginalny soft do nagrywarki na pewno wypali na każdej płycie DL. Ja np. nie mogę prawie na żadnej wypalić zmodyfikowanym ihasem,jedynie verby mnie poratują. XGD2 nagrywa super na stockowym sofcie.

10. maziczkowski

maziczkowski Guest

no dobra to Alan a inne xgd3??
    w tutorialu pisało, ze Platinum ma MEDIA ID: MBIPG101 R12-000
    a jak sprawdzam w IMGburnie to ja mam: MBIPG101-R10-65
    ma to znaczenie?

11. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ma duże znaczenie. Jak nie chcesz (oby) mieć problemów to kupuj tylko verby,wiem że zaraz 10 osób napisze że im wypala super na innych,co z tego jak pisałem z wieloma specjalistami z tego forum i każdy mi dawał inne ustawienia i nic nie nagrałem,wszystko szło do kosza.

12. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Poczytaj forum. Nic nie wiesz a się pytasz. Myślisz, że wszystko tak na tacy się dostaje.

Wczytywanie...

Poleć forum