1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie gry na dysk, jak?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bonik102, Lipiec 4, 2014.

1. bonik102

bonik102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka
    Otóż przeglądając allegro natknąłem się na to: GTA V (4355535477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Z tego wynika, że koleś kupił oryginalną gre, nagrał sobie ją na dysk no i tam handluje kontem.
    Mi chodzi o to, że mam płyte oryginalną z grą i żeby jej nie wkładać i wyjmować z napędu, chciałbym mieć całą gre na dysku.
    Da się tak zrobić na nieprzerobionej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    Serio ? tobie nie chce się włożyć płyty do napędu ?

4. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli masz płytę to niestety tak się nie da. Wyjściem w którym nie musiał byś wkładać plyty jest kupienie profilu z grą gta v.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

Wczytywanie...

Poleć forum