1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie gry xbox1 na xbox360

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez radi2321, Styczeń 5, 2013.

1. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Zamierzam nagrać gre wydaną na xboxa pierwszej generacji konkretnie Władca pierścieni Powrót króla na xbox 360. Więc mam z tego powodu kilka pytań. Po pierwsze jak to nagrać. Chodzi mi o program i płyty. Mam przerobioną konsole (lt 3.0) i gram na live tak więc czy pirackie gry pod xboxa 1 nie są w tym przypadku niebezpieczne.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi

Edit: Czy da się sprawdzić czy obraz gry jest PAL czy NTSC, no i czy emulator ściągnięty z live'a będzie obsługiwać piraty

Wczytywanie...

Poleć forum