1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie gry XGD3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sahara11, Grudzień 16, 2012.

1. Sahara11

Sahara11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie do tych bardziej obeznanych.
    Mam xboxa z przeróbką LT.2.0 i DashBoard'em 14719 i chciał bym wiedzieć co mam zrobić aby poszła mi gra w systemie XGD3 a konkretnie Assassin's Creed 3. Mam ją nagrać normalnie według poradnika czy jeszcze coś zrobić/zmienić? Prosił bym o w miarę proste wytłumaczenie gdyż nie jestem zbyt obeznany w temacie xboxa i szczerze mówiąc bez poradnika nic bym nie nagrał ;) Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kierownik94

Kierownik94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wierzbiec
    Aby dobrze nagrać potrzebne jest nagrywarka ihas124 z wygranym oprogramowaniem płyta DVD z 8,5GB najlepiej Verbatim. Jeśli ściągłeś Assassina pod lt 2.0 to nie musisz go abgxiem weryfikować no i nagrać Imgburnem. Jeśli nie posiadasz tej nagrywarki a będziesz chciał nagrać grę z xgd3 to nie będziesz mógł nagrać na dysk no nie którym się udaje. Najlepiej sprawdź artykuł Nagrywanie gier pod lt 3.0 tam jest wszystko

4. Sahara11

Sahara11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba nagrywanie gier pod lt 2.0 a nie 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum