1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie na płytkę- 2 krótkie pytania :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez burzaa, Październik 15, 2009.

1. burzaa

burzaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Ściągnąłem właśnie fife10. Rozpakowałem to wyskoczyły mi kolejne 72 paczki, które rozpakowałem, po czym pojawił mi się plik DVD (ten który prawie nic nie zajmuję) oraz następna paczka ważąca 7,5GB około. Wiem, że aby nagrać potrzebuję tego pliku DVD, ale czy mam rozpakować tą drugą paczkę (7,5 GB) czy zostawić ?
    2. Z tego co czytałem w temacie o abgx fify jeszcze nie sprawdzę w tym programie tak ? Pytam się tylko dla 100% upewnienia :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. raven18

raven18 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Z daleka
    pyt1. Ten drugi plik to raczej obraz ISO więc raczej go nie potrzeba rozpakować
    pyt2. Sprawdzisz tylko zapewne wywali ci przy weryfikacji na żółto błąd że nie ma go w bazie ABGX360 jeśli to wersja od SKAZA to raczej nie liczył bym że będzie inaczej po czasie...

4. burzaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha czyli wypalać bez problemu? Bo mam tą wersję SKAZY

5. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    tak teraz już możesz wypalać,pamiętaj tylko żeby wskazać przy wypalaniu plik dvd a nie iso

6. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Chyba ze palisz imageburnem i masz layerbrake wpisany na sztywno wtedy pliczki dvd Cie nie interesuja wogole.

7. burzaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Incubus nie kumam trochę :p
    Nagrywam IMGburnem wszystko poustawiałem jak w tym poradniku:
    HTML:
    http://forum.programosy.pl/nagrywanie-gier-na-xbox-360-vp856594.html
    Czyli layer breaka ustawiłem tak jak jest tam napisane, więc mam nagrywać plikiem DVD czy nie ?

8. JaToJa

JaToJa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie będę zaczynał kolejengo tematu, po prostu zapytam tutaj.

1.Sciągnąłem właśnie Risen,w abgx360 pokazuje mi Stealth patch passed, ale na dole wyskakuje mi unverfied.Wiem, że nie ma go w bazie, ale czy mogę grę teraz nagrać i bez obaw grać będąć połączonym z Live ? Czy lepiej poczekać, aż zostanie dodany do bazy ?

2.adjust angle 359 - jeśli to włączę, to mogą być jakieś problemy z grą na Iextreme 1.6 ? Prosiłbym również o krótkie, łopatologiczne wytłumaczenie co to właściwie jest. Wiem, że zaznacza się to żeby gra działała pod 1.4, ale co to zmienia w samym obrazie?

9. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jak ustawiłeś layer break to wypalasz iso,program już wie kiedy zmienić warstwę przy wypalaniu

10. burzaa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok to dzięki wielkie wam :)

Wczytywanie...

Poleć forum