1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie pierwszej płyty.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiekb321, Wrzesień 6, 2014.

1. krzysiekb321

krzysiekb321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat być może banalny ale nie dla kogoś co ma mało do czynienia z komuteryzacją.
    Dziś pierwszy raz postanowiłem nagrać grę na Xbox360. Skorzystałem z poradnika zamieszczonego na you tube.
    Po zakończeniu nagrywania wyświetlił się komunikat o sukcesie.
    Niestety Xboxa pożyczyłem rodzinie i nie mogę sprawdzić. Jednak jak włożę grę do napędu w laptopie we właściwościach pokazuje że płyta jest pełna a nie widać po jej otwarciu żadnych plików. Czy to normalne? Czy raczej coś źle nagrałem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale na laptopie raczej plików na płycie nie zobaczysz. Po włożeniu płyty powinien wyskoczyć taki "film" z informacją, że to jest płyta przeznaczona na konsolę Xbox 360.
    A od sprawdzania płyty/obrazu jest program abgx360 :)

4. krzysiekb321

krzysiekb321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten program i czytałem post dla świerzaków o nagrywaniu. Ale miałem plik z tej drugiej opcji co nie musiałem sprawdzać. A po nagraniu można sprawdzić?

5. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Oczywiście że można sprawdzić, w głównym menu wybierasz opcje "burned DVD" i sprawdzasz nagraną płytę, jeśli przejdzie weryfikacje to nie ma opcji żeby płyta w konsoli nie działała.

Wczytywanie...

Poleć forum