Nagranie płytki !!!!!!!111

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Tak napisaliście te poradniki - że mimo iż przeczytalem wszystkie mozliwe z tego forum to i tak uwaliłem płytke ;(

Chcialem wypalic fight night 4, najnowszy ABGX360 napisal ze wszystko spatchowane i jest gotowe do wypalenia

IMGBURNEM zaczłąem wypalac z predkoscią 2.4x i przy ok 40% wywaliło błąd:

E 01:58:46 Failed to Write Sectors 1192416 - 1192447 - Reason: Invalid Address For Write

Co sie stalo ? Obraz walnięty czy jak ?

P.S Czemu nie moge pisać na shoutboxie ?

Pozdrawiam
Adaxus
 

H1GH

Świeżak
Świeżak
Na jakiej plycie nagrywales? Jezeli masz starsza versje imgburn niz aktualna zrob upgrade, i zainstaluj nowe sterowniki do nagrywarki powinno pomoc.
 

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
nagrywalem na TDK ale też bardzo dobra jak dla mnie firma.
Chyba sobie dam narazie spokój bo szkoda kasy na płyki :(
 

H1GH

Świeżak
Świeżak
Sprobuj nagrywac wszystko na Verbatimie, tez sadzilem kiedys ze plyta nie ma roznicy, ale od kiedy zaczalem wypalac na Verbatimimach to zadnej plyty nie zrypalem, no moze procz jednej kiedy prad trzasnal :p
 

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
to najpierw sie zaopatrze w 10szt. zeby szkoda jednej nie bylo :(
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
to najpierw sie zaopatrze w 10szt. zeby szkoda jednej nie bylo :(
No to troche kasy wydasz;)Znam to na początku też kilka płytek zmarnowałem aktualnie też marunje płytki nagrywając Wawe 4 już chyba ze 4 zmarnowałem:confused:
A co do TDK:
Zgadzam się z kolegą wyżej jak równierz wypalałem na TDK bo jeżeli chodzi o PC to te płytki były dobre ale na xbox'a są DO KITU i nigdy w życiu już ich nie kupie!!! Lepiej dołożyć troche kasy i mieć Verbatimy.Niewiem czy to twoja pierwsza gra ale na TDK nie nagrywaj,bo u mnie np.wyskakiwał błąd podczas ładowania albo w środku gry!
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrywam Na MINT'ach za 3zł . i nigdy nie mialem problemu z nagraniem i wszystko chodzi cacy :)
 

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
no to nie kumam :(

Może cos nie tak zrobiłem... tym abgx wkgralem wave 3, ustawilem jak na screenach i zrobilem launch... niby wszystko OK ale błąd wyskoczył ;( a przeciez abgx sprawdza obraz cały pod względem poprawnosci :(
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
niewiem ja do odpalania Wave 4 uzywam Activate iso a co do nagrywania to nigdy nie przepuszczam przez abgx i zawsze chodzi :)
 

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
sprobuje nagrac innym programem
 

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
No i **** zbita... Druga płytka do wyrzucenia... inny program, ten sam błąd...

 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
hmmm dziwne ja uzywam Imgburn i jest ok. a moze obraz jest zdu****ny
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Co do programu : imgburn często potrafi zniszczyć płytę i nawet przed końcem nagrywania , wywalić błąd i płyta do kosza , ja polecam clonecd . Co do nagrywarki i płyt : ja mam starą nagrywarkę liteon SHW-1635S i nagrywam na płytach EMTEC i nagrałem już prawie 100 płyt i z żadną nie miałem problemu żeby X360 mi jej nie odczytał czy się zawiesił podczas gry ( a mam X360 ponad pół roku ) , więc słuchanie opinii że "nagrywaj tylko na płytach Verbatim" śmierdzi mi lekką paranoją ale jeśli lubisz płacić dwa razy tyle za taką samą ( lub porównywalną ) jakość płyty to Twoja sprawa . Ja napisałem tylko swoją opinię i nie chcę wyczytywać kolejnych "fachowych" opinii jakoby płyty Verbatim przewyższają wszystkie inne bo dla mnie to bzdura którą można między bajki włożyć , więc proszę darować sobie takie komentarze !

A co ostatniego screena to faktycznie wygląda jakby coś było walnięte w obrazie do nagrania , może żle spatchowana gra . Jeśli masz ixtreme 1.6 i nagrywasz gry z wave 4 to pewniejszym sposobem jest nagranie dodatkowej płyty z activate.iso niż patchowanie gry .
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
nie chcę wyczytywać kolejnych "fachowych" opinii jakoby płyty Verbatim przewyższają wszystkie inne bo dla mnie to bzdura którą można między bajki włożyć , więc proszę darować sobie takie komentarze !
Zgadzam sie z Toba Verbatim to bajka ja nagrywam na plytach za 3 zł i chodzi tak samo jak na Verbatim i czy innych
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
blad Reason: Invalid Address For Write nie ma nic wspólnego z poprawnością obrazu w abgx
 

adaxus

Użytkownik
Użytkownik
no to w czym rzecz ? Jestem laik w nagrywaniu gier na X360...
Włączyłem program abgx, wrzuciłem do katalogu wideo z wave 3 i 4...

Niewiem nawet na którym wave jest FN4, ale wykryło ze na 3.
Ładnie pisało ze cos spatchowało... no i tyle...

Najwyzej jutro kupie 10 płytek i spróbuje jeszcze z inną grą ;/ I tym clonem CD
Jak pójdzie to jeszcze raz spróbuje FN :(

Ma ktos jeszcze jakies porady zeby uniknac uwalenia plytki ?
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
Może w pliku *.dvd są źle sektory zmiany warstwy płyty wypisane, bo pisałeś, że wywala błąd w sektorach 1192416 - 1192447, a warstwy zmienia dopiero na 1913760 a schemat w notatniku pliku dvd wygląda tak
LayerBreak=1913760
nazwa obrazu.iso
zobacz, czy tak masz
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nowy palnik
jak to nie wina płyt to palnika

program nagra obraz nawet jak bedzie pusty (po prostu nagra same zera)
wiec nawet jak jest skopany to sie nagra
 

modernbone

Użytkownik
Użytkownik
Tez sie zgadzam z #krisr77 wina nagrywarki - sam mam pioneerka 112(polecam) starego jak swiat zreszta kupionego na allegro za 15 lub 20 zeta i tylko nim wypalam plytki i nigdy nie mialem problemu
 

Do góry Bottom