1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie powiodło się(bez problemów) ale nie odczytuje płyty POMOCY!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adrian Mrowicki, Październik 15, 2012.

1. Adrian Mrowicki

Adrian Mrowicki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Witam mam konsole z dyskiem HDD napęd Philips LiteOn czyli najbardziej powszechnym, oczywiście LT.3.0 i dash 15574.
    Wczoraj nagrywałem 2 gry FIFA 13 i Skyrim na płyty Verbatim 8.5 nagrywarką Ihas124B do której użyłem 2 programów Flash.... i EEpr.... po czym ustawiłem ustawienia w IMG burn-ie na takie jakie potrzeba.. nagrywanie powiodło się po czym wkładam płytę do konsoli i pisze mi że nie odczytuje dysku i mam opcje otwórz napęd nie wiem co jest grane proszę o pomoc.
    Aha i jeśli mogę to proszę o szczegółowy opis a nie odpowedz w pięciu słowach :)

Aha dodam że zakupiłem na .xxx. płytę .xxx. o nazwie sleeping dogs która działa na tej samej konsoli. POMOCY.
    Łódź

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Nagranie powiodło się(bez problemów) ale nie odczytuje płyty POMOCY!

Abgx 1.0.6 i grę pod lt30 przygotować.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

4. Adrian Mrowicki

Adrian Mrowicki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    A coś więcej ? bo czuje że tylko nabijasz sobie posty a nic nie wnosisz ciekawego ..

5. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A co Ci ma więcej napisać ?Pokolei co masz ustawić ? Masz poradnik na forum NAGRYWANIE GIER POD LT+3.0 http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/i działasz sobie spokojnie.
    Masz w tym poradniku ustawienia abgx-a pokazane,więc wątpie żebyś miał problemy.
    Najważniejsze to posiadać najnowszego ABGX-a + IMG BURN-a z poradnika,wszysztko to skonfigurowane wg.poradnika i nie ma prawa nie działać(jeżeli oczywiście masz iHas-a i LT+ 3.0 tak jak napisałeś)

Wczytywanie...

Poleć forum