Nagranie powiodło się(bez problemów) ale nie odczytuje płyty POMOCY!

Adrian Mrowicki

Świeżak
Świeżak
Witam mam konsole z dyskiem HDD napęd Philips LiteOn czyli najbardziej powszechnym, oczywiście LT.3.0 i dash 15574.
Wczoraj nagrywałem 2 gry FIFA 13 i Skyrim na płyty Verbatim 8.5 nagrywarką Ihas124B do której użyłem 2 programów Flash.... i EEpr.... po czym ustawiłem ustawienia w IMG burn-ie na takie jakie potrzeba.. nagrywanie powiodło się po czym wkładam płytę do konsoli i pisze mi że nie odczytuje dysku i mam opcje otwórz napęd nie wiem co jest grane proszę o pomoc.
Aha i jeśli mogę to proszę o szczegółowy opis a nie odpowedz w pięciu słowach :)

Aha dodam że zakupiłem na .xxx. płytę .xxx. o nazwie sleeping dogs która działa na tej samej konsoli. POMOCY.
Łódź
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagranie powiodło się(bez problemów) ale nie odczytuje płyty POMOCY!

Abgx 1.0.6 i grę pod lt30 przygotować.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Adrian Mrowicki

Świeżak
Świeżak
A coś więcej ? bo czuje że tylko nabijasz sobie posty a nic nie wnosisz ciekawego ..
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
A co Ci ma więcej napisać ?Pokolei co masz ustawić ? Masz poradnik na forum NAGRYWANIE GIER POD LT+3.0 http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/i działasz sobie spokojnie.
Masz w tym poradniku ustawienia abgx-a pokazane,więc wątpie żebyś miał problemy.
Najważniejsze to posiadać najnowszego ABGX-a + IMG BURN-a z poradnika,wszysztko to skonfigurowane wg.poradnika i nie ma prawa nie działać(jeżeli oczywiście masz iHas-a i LT+ 3.0 tak jak napisałeś)
 

Do góry Bottom