1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagranie Wiedźmina

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sesilatko, Sierpień 30, 2012.

1. sesilatko

sesilatko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mama wiedzmina 2 na dwoch .plytach,tzn 2 plikach iso ,jeden plik ma 8.5gb,czyli nie zmiesci mi sie na plytace,poniewaz nie mam ihasa,i mam pytanie czy z moja nagrywarka nagram ta gre na dwie plytki,tak aby dzialala?.
    Bedzie się dało grać tylko z płytki wtedy,bo zainstalowac nie,skoro nie mam ihasa i nagra tylko 97%? ale jak,bede mogl grac z plytki skoro bedą 2 płytki z gra?
    p.s jeżeli podczasz przepuszczania przez abgx wyskoczylo mi na czerowno"topology data is blank" to co to oznacza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak -_- nagrywasz jedną i drugą, Nic nie instalujesz bo w pewnym momencie woła o drugą płytę i po prostu ją wkładasz w napęd.
    "Topology data is blank" oznacza brak dogranej topologii pod LT 3.0.
    Jak nagrać pod dane LT masz w ISO--> Artykuły.

Wczytywanie...

Poleć forum