1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrody Awatara

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cukier, Lipiec 14, 2010.

1. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Czy może ktoś dokładnie wytłumaczyć na jakiej zasadzie odbywa się zdobywanie tych nagród i co to daje ? Wyświetliło mi się to już ok 3 raz w czasie granie jak wchodzę w awatary jest informacja żeby się połączyć z XL i je ściągnąć a instalowałem nowy dashboard 9199 z awatarami.

z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Witam!
    Zdobywanie nagród dla awatarów polega na tym że,zdobywasz je podczas przechodzenia danej gry
    np.grasz w Crackdown II przechodzisz kompanie i otrzymujesz kombinezon agenta - zbierzesz ileś tam kulek dostajesz czapkę itp. itd.
    Na tej zasadzie to polega. Mam nadzieje że jasno się wyraziłem :)

--- nagrody sprawdzasz które zdobyłeś w zakładce gdzie znajdują się osiągnięcia - pod spodem masz zakładkę z nagrodami
    --- a korzystać z nich możesz gdy edytujesz/dostosowujesz Swojego awatara

4. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zaglądałem tam gdzie mówiłeś nic nie ma o nagrodach a 2 minimum zdobyłem jak chce zmienić awatar jest to co mówiłem żeby podłączyć się do XL i coś tam pobrać

Wczytywanie...

Poleć forum