1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Assasin Creed Ii

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lumin, Wrzesień 15, 2010.

1. Lumin

Lumin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mialem dlugo przerwe od x360 , chce nagrac Assasin Creed II , to juz na nowszym wavie chyba jest, sluszalem cos o pathcowaniu , mam nagrany dysk do bootowania itp, ale mogby ktos mi podac artykul co , zrobic czy co tam spatachowac zeby nagrana gra chodzila poprawnie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    jak masz activate.iso to tylko przepusc obraz przez abgx360 i do wypalenia,nie wiem kiedy go uzywales ale jest teraz wersja 1,0,2 najnowsza

4. Lumin

Lumin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    active.ios czyli to plytka do bootownia ? to jak mam przepuscic przez abgx360 ?? czyli mam nagrac assasina i przed odpaleniem wrzucic do napedu active iso ?? (jak sprawdzic versje active iso ) ?

5. ModWorld

ModWorld Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Augustów
    Zaoszczędź sobie dużo problemów i kombinowania, zrób aktualizacje f/w. Ale jak już, to tak, acticvate.iso to płyta do bootowania a sam ISO można przepuścić przez abgx360 bez potrzeby nagrywania.

Pozdrawiam.

6. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Najlepiej zrób aktualizacje iXtrema na LT 1.1 i będą Ci działać wszystkie gry z każdym wave i nie trzeba robić żadnego patchowania obrazów, używania Activate.iso itp.
    Pozdrawiam :)

7. Lumin

Lumin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzieki , a mozesz dac jakis poradnik albo napisac jak to zrobic ??

Wczytywanie...

Poleć forum