1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie BF3,Forza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez onn125, Listopad 12, 2011.

1. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Mam problem z wypalaniem takich gier jak Battlefield i Forza.Robie wszystko wg. tego tutka z grami XGD3.Wsadzam płytę i wypalam ją w programie IMG Burn (tym najnowszym) i po kilkunastu sekundach pojawiają się komunikaty typu
    Kod:
     W 22:42:52 Failed to Write Sectors 768 - 799 - Reason: Power Calibration Area Error
    Mam nagrywarkę jakąś Pionner,Drivera udało mi się normalnie wypalić na tej nagrywarce.Nie wiem czy coś robię nie tak czy po prostu jakas wadliwą wstawkę zassałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    podobny miałęm problem. raz pewnie słabe płyty, dwa inna prędkość nagrywania, 3 panel sterownia---> usługi administracyjne---> usługi---> usługa com nagrywania.---> tryb uruchomienia WYŁĄCZONY. i przy okazji sprawdź czy masz najnowszy firmware w nagrywarce

Wczytywanie...

Poleć forum