1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie demo na płytę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Despayre, Sierpień 7, 2010.

1. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem że mój napęd może nagrywać płyty DL , sprawdziłem.
    Teraz kilka pytań odnośnie takiego nagrywania.
    Mam folder 4D5388BF a w nim 00080000.
    Co powinienem nagrać na płytę , jaki folder?
    Czy na nieprzerobionym Xboxie odpalają demo z płyt?
    I jeszcze jedno , na starym Xboxie (nie 360 , tylko ten starszy) gry musiałem nagrywać na płyty DVD- , czy w tym wypadku muszą to być DVD DL- czy mogą być +?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    moga to byz zwykle plyty RW. bez znaczenia czy CD czy DVD. na forum masz tutka o nagrywaniu tem na plyty.

4. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nagrałem demo Crackdown 2 na płytkę Platinium DVD+R z prędkością x4 i w momencie gdy wkładam ją do konsoli , wchodzę w bibliotekę gier i próbuję odpalić , wyskakuje wiadomość że uruchamianie nie powiodło się i pobrać tą grę ponownie ;/

Wczytywanie...

Poleć forum