1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DonPiotrek, Luty 24, 2010.

1. DonPiotrek

DonPiotrek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chciałbym się zapytać jak można nagrać i czy w ogóle moża nagrać DLC na Xboxa. Chocia mi dokładniej od DLC do Borderlands które w internecie są do pobrania. Proszę o poważne odpowiedzi.
    Jeśli samo nagranie jest możliwe, a dodatek waży mniej niż 4.7Gb, to czy mogę użyć płyty 4.7Gb?
    I czy mogę nagrać więcej niż jedno DLC na raz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam są takie DLC, które wychodzą w wersji pudełkowej więc wiadomo wtedy możesz pobrać taką wersje i grać na xboxie 360 ale są takie DLC, które możesz pobrać tylko za pośrednictwem usługi xbox live a ponieważ wtedy taki DLC przypisuje się pod daną konsolę nic ci nie da przekopiowanie go na swojego xboxa od kogoś innego. Jest jednak na to sposób możesz zrobić sobie przeróbkę JTAG i zainstalować XBR wtedy na konsoli ściągają się zabezpieczenia i możesz wgrywać na xboxa DLC , które trzeba np ściągać z xbox live. Jednak aby zrobić JTAGA i wgrać XBR musisz mieć stary dasboard nie pamiętam dokładnie jaką wersję ale chyba 7371. O JTAGU i XBR musisz sobie już sam poczytać Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum