1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Fifa 13 i iHAS problem .

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez redek7, Październik 11, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. redek7

redek7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemanko . Czytałem wiele poradników jak nagrać odpowiednio gre . Kupiłem specjalnie napęd iHAS 124 B z wgranym tym softem . Poszło już 3 płyty . Poniżej zamieszczam konfiguracje imgBurn . Lecz ciągle nagrywa prędkością 4.0 . A przy Verifycing czy coś takiego sectors przy 49% błąd . Już nie wiem co z tym robić . Screeny .

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    przydalby sie jeszcze log z imageburna ale sprawdz bufor jaki masz bo ja stawiam ze masz 40mb lub 80 a znajdziesz go w
    tools-setting-zakladka build -page 2 oraz tools-settings-I/O-page 2

4. redek7

redek7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Read Buffer Size - 80 . Tzn ? Nie wiem co obczaiać . Bo zamawialismy z qumpelem 2 takie same i niego smiga u mnie nie . W tools zaznaczone to OPC i Verify Against . A w BookType Wybrana nagrywarka . Czyli Tam DVD+R DL EEPROM czy coś takiego i DVD-ROm i u niego działało . U mnie niestety nie ... co począć ?

EDIT: Płyta która nagrywałem Platinium .

Nie wiem czy by to coś dało ale możę źle ze na Platinium ? Ale dlaczego przy 49% bląd ? Nagrywarka nowa z softem . Pomóżcie .

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jak nagrywa ci 4x to masz wgrane pewnie FW pod verbatimy paltinum pala sie tylko na 2,4 x predkosc panie jak cos pisz na PW ustawienia i wszystko pod Platinum ma obcykane lub gg 3851548 dlatego masz panie błąd

6. redek7

redek7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Noo napisałem do Cb na gg nie odpisujesz . Noo Platinium płytki . Jak pisze jak sie już nagrywa nie ? Rate speed czy coś ciągle 4.0x . A powinno być 2.4 .

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. timomar

timomar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @redek7 tu masz odp.
    W iHas masz FW pod Verbatim a nagrywasz na Platinium..
    http://xboxforum.pl/problemy-239/masz-problemy-z-gra-fifa-13-pisz-tutaj-146158/

8. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Chodzi zapewne o to, że masz wgrany soft w nagrywarce pod Verbatimy i próbujesz nagrać na Platinumach. ; )
    Kup Verbatima MKM003 i wtedy sprawdź. Nie zmieniaj już żadnych opcji. Prędkośc zostaw na x4.

9. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum